Marvel opäť zaujal trailerom na film Black Panther!

Black Panther sa debutovo predstavil v roku 2016 a to vo filme Captain America: Civil War, kde sa snažil pomstiť svojho otca, avšak na konci sa zachoval ako správny kráľ. A ako kráľa vyspelej africkej krajiny Wakandy ho uvidíme aj v jeho filme.

Trailer nám nielen predstavil nový Black Pantherov oblek, ale aj oblek žoldniera Erika Killmongera, ktorý bojuje s nechuťou proti kráľovskej rodine. Pomáha mu Ulysses Klaw, ktorý naspäť získa svoju ruku obohatenú o technické vylepšenia.

Režisérom filmu je Ryan Coogler (Creed) a vo filme uvidíme Chadwicka Bosemana (Black Panther), Michaela B. Jordana (Erik Killmonger), Andyho Serkisa (Klaw), Foresta Whitakera (Zuri), Angelu Bassett (Ramonda) a Martina Freemana (Everett K. Ross). Sten Lee dostane opäť svoje krátke cameo, ako je zvykom u každého Marvel filmu. Black Panther má premiéru naplánovanú na 16. februára 2018 a neskôr ho uvidíme až vo filme Avengers: Infinity War.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Pre Strážcov Galaxie Vol.3 sa použije scenár Jamesa Gunna!

Na internete sa aj naďalej horlivo diskutuje, kto zasadne na režisérsku stoličku zakončenia trilógie GOTG, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.