Marvel opäť zaujal trailerom na film Black Panther!

Black Panther sa debutovo predstavil v roku 2016 a to vo filme Captain America: Civil War, kde sa snažil pomstiť svojho otca, avšak na konci sa zachoval ako správny kráľ. A ako kráľa vyspelej africkej krajiny Wakandy ho uvidíme aj v jeho filme.

Trailer nám nielen predstavil nový Black Pantherov oblek, ale aj oblek žoldniera Erika Killmongera, ktorý bojuje s nechuťou proti kráľovskej rodine. Pomáha mu Ulysses Klaw, ktorý naspäť získa svoju ruku obohatenú o technické vylepšenia.

Režisérom filmu je Ryan Coogler (Creed) a vo filme uvidíme Chadwicka Bosemana (Black Panther), Michaela B. Jordana (Erik Killmonger), Andyho Serkisa (Klaw), Foresta Whitakera (Zuri), Angelu Bassett (Ramonda) a Martina Freemana (Everett K. Ross). Sten Lee dostane opäť svoje krátke cameo, ako je zvykom u každého Marvel filmu. Black Panther má premiéru naplánovanú na 16. februára 2018 a neskôr ho uvidíme až vo filme Avengers: Infinity War.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.