Marvel pridáva Millie Bobby Brown do obsadenia filmu The Eternals

Marvel rozbieha natáčanie filmu Eternals, ktorý nám priblíži život silnej galaktickej rasy s rovnakým názvom. Spider-Man: Far From Home ukončil tretiu fázu Marvel Universa a teraz nastáva menšia pauza medzi filmami. Black Widow uvidíme pravdepodobne až niekedy v máji alebo júni budúceho roku a výroba filmu Eternals sa skôr ako na jeseň nezačne. Tento film má však jednu pozoruhodnú vec, a to je jeho herecké obsadenie.

Marvel totiž pred nejakým časom oznámil, že Angelina Jolie sa pripája do hereckého obsadenia filmu. Neskôr sa k nej pridal Richard Madden, ktorého poznáme hlavne zo seriálu Game of Thrones. Ďalej vo filme uvidíme aj Salmu Hayek a podľa najnovších informácii aj hviezdu seriálu Stranger ThimgsMillie Bobby Brown. Tento rok sme ju mohli vidieť už vo filme Godzilla: King of the Monsters a pravdepodobne ju aj uvidíme vo filme Eternals.

VIAC:  Čo ak...?

Millie Bobby Brown navštívila natáčanie filmu Avengers: Infinity War a už vtedy bolo jasné, že ju v nejakom ich filme uvidíme. Načasovanie tohto oznámenia tiež nemohlo prísť v lepšom čase, keďže tretia sezóna Stranger Things zažíva veľký úspech. Viac informácii o filme sa dozvieme pravdepodobne až na Comic-Cone v San Diegu, ktorý začína už 18. júla.

zdroj: ign.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.