Marvel pripravuje príchod hrdinu Novy na filmové plátna!

Už v prvých Strážcoch galaxie sme mohli vidieť intergalaktickú políciu Nova Corps, ktorá stráži vesmír a chráni obyvateľov planéty Xandar. Fanúšikovia preto vytvárali rôzne teórie, kedy sa konečne vo filme objaví superhrdina Nova. Režísér James Gunn sa nielen vrátil k otázkam ohľadom príprav filmu Strážcovia galaxie 3Avengers: Infinity War, ale priblížil aj budúcnosť vesmírnej stránky Marvel filmov na 10 až 20 rokov dopredu! A potvrdil prítomnosť Richarda Ridera, teda Novy.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nova marvel

„Určite áno. Nova prišiel teraz ako niekto, koho môžme použiť. Je to jedna z vecí, ktorú urobím pri tvorbe Strážcov galaxie 3 (film sa uskutoční po dvoch filmoch Avengers – pozn. autora) a pomôže rozšíriť filmový vesmír o 10 až 20 rokov dopredu. To skutočne rozšíri vesmírnu časť filmov. Budeme vytvárať nové postavy. Bude to posledný film tejto verzie Strážcov galaxie,“ odpovedal James Gunn na živom Facebook Q&A.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt james gunn

Existujú dve verzie hrdinu Novy. Sam Alexander je mladší typ Novy, no nebol príliš dobre prijatý fanúšikmi, keď sa v posledných rokoch vzkriesila jeho komiksová séria v Marvel Comics. Avšak nedávno sa opäť vrátil Richard Rider ako Nova a obaja sa spojili. Danny AbnettAndy Lanning nám priniesli nové dobrodružstvá z moderného Marvel vesmíru, kde vystupuje Nova ako posledný člen Nova Corps. Práca Dannyho Abnetta a Andyho Lanninga tiež priniesla Strážcov galaxie tak, ako ich poznáme z filmu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt guardians of the galaxy

Danny Abnett a Andy Lanning mali dokonca spolu s Jamesom Gunnom pracovať na prvých Strážcoch galaxie. Keby v budúcnosti vznikol sólový film Nova, nebol by nikto lepší na režírovanie tohto filmu ako oni dvaja. Nova Corps, ako ich poznáme zo Strážcov galaxie, robia oveľa dôležitejšiu prácu. Rozhodnutie Jamesa GunnaKevina Feiga by malo preto smerovať na vytvorenie niečoho väčšieho, než je len lietanie s vesmírnou loďou a odhaliť Nova Corps v plnej sile.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.