Marvel vydal teaser trailer na film Thor: Ragnarok!

Marvel konečne ukazuje prvé celistvé zábery z filmu Thor: Ragnarok prostredníctvom teaser traileru a vyzerá to… pestrofarebne.

Ohľadom prvého traileru na toto vysoko očakávané zakončenie trilógie o Thorovi sa hovorilo veľa vecí, no nikdy sa nespomenul dátum zverejnenia. Napríklad taký James Gunn (režisér Strážcov Galaxie a aj Vol.2) nešetril superlatívmi pri opisovaní tohto traileru, no narážal na tento teaser trailer alebo na niečo, čo príde neskôr? Každopádne, momentálne máme “na stole” túto prvú ukážku, tak poďme sa pozrieť, čo nám vlastne prináša.

V prvom rade musím ihneď spomenúť, že charakteristický štýl režiséra Taika Waititi spoznáte už v prvých sekundách, a tak sa farebnosťou dozaista nešetrí. A nie je to vôbec zlé, lebo aj napriek tomu, že Thor má za sebou dva filmy, tak nikdy nebol poriadne ukázaný rozsah univerza, v ktorom sa pohybuje. Schéma farieb sa nezvykla meniť a všetko pôsobilo často jednotvárne, no to nebude zrejme prípad Ragnaroku. Konečne sme svedkami expanzie Thorovho sveta a už len z tohto dôvodu si Waititi získal moju pozornosť. Hlavná záporná postava Hela (Cate Blanchett) sa ukazuje v dvoch podobách, pričom jednou z nich je ten typický výzor z komiksov, ktorý nám na “promo” fotkách chýbal (ale to CGI nie je dvakrát najpôsobivejšie). Thor po stretnutí s Helou prichádza o Mjolnir, a tak sa naskytá určitá pravdepodobnosť, že siahne po alternatíve s názvom Jarnbjorn (vojnová sekera), ale zároveň netreba zabúdať, že dôjde aj na stretnutie s Doctorom Strangeom, ktorý by možno ešte mohol Mjolnir zachrániť.

Ako bolo naznačené, tak film sa zrejme bude niesť skôr v odľahčenom tóne a Thor dostane šancu hodiť jednu či dve zapamätateľné hlášky. Samozrejme, v traileri dôjde aj na letmé zobrazenie stretu Thora s Hulkom, kde jedna taká hláška padne. Plus, v celom traileri sa v podstate objavujú všetky postavy, ktoré sme mohli vidieť na “promo” fotkách, a to vrátane Lokiho.

Momentky z traileru:


Thot & Loki vs. Hela


Začína sa prerod Thora na niečo nové? Z rozhovorov s tvorcami filmu, bolo od začiatku natáčania jedno jasné, Thor prejde v tomto filme veľkou premenou a to môže znamenať aj, už žiadne oháňanie sa kladivom.


Na koho strane je Loki?

Hela v podaní Cate Blachett (v pôvodnej komiksovej podobe)

Skurge v podaní Karla Urbana

Opäť sa vídame s Heimdallom(Idris Elba)

A ukazuje sa nám aj dlho nevidený Hulk(Mark Ruffalo)

Loki(Tom Hiddleston) taktiež nezaostáva

Svetlejšia stránka MCU sa jednoducho nezaprie. | Thor v podaní Chrisa Hemswortha

Nový plagát:

Film Thor: Ragnarok zavíta do lokálnych kín 2.11.2017 (26.10.2017, ak pochádzate z Čiech).

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.