Marvelácke seriály na Disney+ dostávajú oficiálne názvy

Začalo sa hovoriť hneď o niekoľkých projektoch z MCU, ktoré majú občerstviť predplatiteľov novej služby Disney+, avšak žiadne z nich nemali oficiálny titul, až doteraz. Veci sa dávajú pekne do pohybu s novou službou Disney+, a tak nastal čas pomaly, ale isto odhaľovať nové informácie o originálnych tituloch tejto čerstvej streamovacej služby, pričom ako prvý seriál nám prichádza do merítka titul so Scarlet Witch a Visionom, ako hlavnými postavami, ktorý ponesie oficiálny názov WandaVision, čo je menšia zmena oproti všetkým doterajším teóriám, ktoré kolovali po internete. Najmä použitie alter ega Scarlet Witch zahralo veľkú rolu, ale neznie to vôbec zle.

O príbehu sa toho stále veľa nevie, ale z toho, čo sme videli počas posledných rokoch v MCU, sa dá predpokladať, že sa seriál zameria na vývoj vzťahu medzi Visionom a Scarlet Witch, resp. Wandou, pričom do svojich rolí sa opäť vrátia Paul Bettany a Elizabeth Olsen. Seriál napíše a zároveň bude produkovať Jac Schaeffer, ktorá sa o tomto čase stará o scenár sólového filmu Black Widow. Na druhej strane, seriál s duom Falcon a Winter Soldier si zachová také meno, ako sa aj predpokladalo. Prosto a jednoducho – Falcon & Winter Soldier, ku čomu sa prikmotrilo aj oficiálne logo.

Veľa sa o týchto tituloch polemizovalo, no pritom nikdy sa poriadne nezhodlo, aký budú mať tieto seriály dopad na MCU. V tomto ohľade sa ozvala osoba najviac povolaná, Kevin Feige, ktorý poznamenal, že tieto seriály naozaj zavážia v budúcnosti MCU, a tak práve vo Falcon & Winter Soldier by sa mohlo rozhodnúť, kto prevezme štít Captaina Americu, i keď najväčším adeptom je, samozrejme, Falcon. Ďalšie nové poznatky sú nateraz v nedohľadne, ale treba podotknúť, že sa nám črtajú zaujímavé časy.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.