Marvel/Fox vytvárajú nový X-menovský seriál

Je to tak! Marvel a Fox spolupracujú na vytvorení nového X-menovského seriálu s dobrodružným zameraním, ktorému nebude chýbať ani riadna dávka akcie!

Stredobodom zatiaľ nepomenovaného projektu budú rodičia, ktorí zistili že ich deti disponujú zmutovanými silami a v boji o prežitie musia spolupracovať s podzemnou skupinou mutantov. V novom seriáli nebude chýbať komiksová dávka dobrodružstva, zábavné a vzrušujúce zážitky, emocionálne a komplikované vzťahy a ani bohatá mytológia, z ktorej príbeh čerpá.

Na vývoji seriálu pracuje brilantná posádka známych osobností akými sú:  Bryan Singer, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg a Matt Nix, Jeph Loeb a Jim Chory.

Jeph Loeb sa k projektu vyjadril: “Marvel je nadšený, že môže spolupracovať s 20th Century Fox Television na prvom spoločnom projekte. Pracuje na ňom skvelý tím kreatívnych producentov, ktorí budú robiť niečo úplne jedinečného. “

Zdroje: screengeek.net, nypost.com

Lívia Kelebercová

Lívia Kelebercová
Zdravím každého, čo si klikol na môj profil:) Som kreatívna študentka ktorej záľubou je písanie článkov a elektronických kníh na akékoľvek témy

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.