Matrix 4 s Keanu Reevesom a pôvodným režisérom

Keanu Reeves sa vráti do jednej zo svojich najikonickejších filmových úloh. Štúdio Warner Bros. totiž potvrdilo pokračovanie legendárnej série Matrix. Štúdio taktiež vráti režisérsky post Lane Wachowskej, ktorá v spolupráci so svojou sestrou, Lilly Wachovskou, nám priniesli pôvodnú trilógiu. Laurence Fishburne však ešte nepotvrdil, že aj on by sa mohol vrátiť ako Morpheus. Portál Variety informoval, že podľa ich zdrojov by mal byť preobsadený na mladšiu verziu.

„Mnohé z myšlienok, ktoré sme skúmali pred 20 rokmi, sú teraz dôležité. Sme radi, že tieto postavy sú späť v našich životoch a sme vďačný, že môžme pracovať opäť s našimi priateľmi,“ vyjadrila sa Lana Wachowska. Keanu Reeves sa v posledných rokoch predstavil vo svojej slávnej role ako John Wick a naposledy sme ho videli v Toy Story 4, kde daboval jednu z postáv. Teraz ho čaká postava Neo, vďaka ktorej stúpla jeho sláva.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.