Mel Gibson ako režisér pokračovania Suicide Squad 2?

Niekto ho nenávidí, niekto ho zbožňuje. Film Suicide Squad však utŕžil skôr negatívnu kritiku, než tú pozitívnu. To mu však zaručilo vysoké finančné obraty a film tak zarobil približne 745 miliónov dolárov. Zárobkom tak predbehol viaceré filmové kúsky z dielne Marvelu (Captain America: Winter Soldier, Thor). Warner Bros. hľadá nového režiséra pre pokračovanie filmu a zrejme ho aj našlo.

Warner Bros. bolo priam nútené pracovať na pokračovaní, či už z dôvodu napravenia chýb z prvej časti alebo jednoducho s pokračovaním počítali už od začiatku. Do konkurzu na nového režiséra boli zaradení okrem Mela Gibsona aj Ruben Fleischer (Zombieland) a Jonathan Levine (Warm Bodies, 50/50). Na výbere režiséra sa podieľa aj samotný Jared Leto (Joker), ktorý najviac podporuje Mela Gibsona.

Mel Gibson nie je žiadna “poslušná“ hviezda. V Hollywoode je známy ako veľmi kontroverzná postava, či už za antisemitické poznámky alebo za jazdu pod vplyvom alkoholu v roku 2006. Avšak dokáže aj vytvoriť obdivuhodné originálne filmové snímky, ako sme sa mohli presvedčiť pri filme Apocalypto alebo u nedávnom vojnovom filme Hacksaw Ridge, ktorý si vyslúžil šesť nominácií na Oscara, ktorých súčasťou je aj nominácia za najlepšiu réžiu.

Tak či tak, Mel Gibson nám hlavne bude pripomínať filmy ako Mad Max, Smrtonosná zbraň a nezabudnuteľné Statočné srdce a všetko nasvedčuje tomu, že nový režisér bude Mel Gibson a Warner Bros. tak získa talentovaného filmára, ktorý sa pokúsi o priam až filmový zázrak a pokračovanie Suicide Squad bude omnoho kvalitnejšie a nesklame tak fanúšikov ako predošlá časť.

                                                                                                                                                                                   Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.