Mesiac pred premiérou sa film Ready Player One hlási posledným trailerom!

Premiéra filmu Ready Player One sa neúprosne blíži, a tak nastal čas predviesť sa so svojím finálnym trailerom.

Pokiaľ o filme počujete po prvýkrát, tak by som Vás veľmi rád nasmeroval na naše staršie články, ktoré sa viac zaoberajú samotným príbehom či okolnosťami natáčania. No len tak v skratke poviem, že ak sa považujete za tuhého fanúšika Sci-Fi filmov (alebo geeka), tak tento si dozaista nesmiete nechať ujsť. A teraz sa už radšej rovno ponorme do virtuálnej reality Oasis v najnovšom traileri pre film Ready Player One.

Trailer ponúka mnoho nových záberov, ktoré zväčša rozvíjajú už vopred predstavené scény z predchádzajúcich trailerov, no popritom zobrazuje chémiu medzi hlavnými postavami a taktiež sa nezabúda na akciu. Samozrejme, Ready Player One je korunovaným klenotom geekov a ako tomu bolo pri predošlých traileroch, tak aj tu sa stretávame s hromadou easter eggov. Od Master Chiefa z hernej série Halo cez Železného obra až po auto z filmu Návrat do budúcnosti. Teda nebude ničím prekvapivým, ak si trailer pustíte viac ako raz, aby ste všetky tieto easter eggy našli. A to ide iba o 2-minútový trailer. Kde je ešte celý film?

Film Ready Player One zavíta do lokálnych kín 29.marca 2018.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.