Mesiac pred premiérou sa film Ready Player One hlási posledným trailerom!

Premiéra filmu Ready Player One sa neúprosne blíži, a tak nastal čas predviesť sa so svojím finálnym trailerom.

Pokiaľ o filme počujete po prvýkrát, tak by som Vás veľmi rád nasmeroval na naše staršie články, ktoré sa viac zaoberajú samotným príbehom či okolnosťami natáčania. No len tak v skratke poviem, že ak sa považujete za tuhého fanúšika Sci-Fi filmov (alebo geeka), tak tento si dozaista nesmiete nechať ujsť. A teraz sa už radšej rovno ponorme do virtuálnej reality Oasis v najnovšom traileri pre film Ready Player One.

Trailer ponúka mnoho nových záberov, ktoré zväčša rozvíjajú už vopred predstavené scény z predchádzajúcich trailerov, no popritom zobrazuje chémiu medzi hlavnými postavami a taktiež sa nezabúda na akciu. Samozrejme, Ready Player One je korunovaným klenotom geekov a ako tomu bolo pri predošlých traileroch, tak aj tu sa stretávame s hromadou easter eggov. Od Master Chiefa z hernej série Halo cez Železného obra až po auto z filmu Návrat do budúcnosti. Teda nebude ničím prekvapivým, ak si trailer pustíte viac ako raz, aby ste všetky tieto easter eggy našli. A to ide iba o 2-minútový trailer. Kde je ešte celý film?

Film Ready Player One zavíta do lokálnych kín 29.marca 2018.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Film o Boba Fettovi je určite mŕtvy

Nejde o úplne nečakané ohlásenie, avšak nie je o nič ľahšie čítať o tom v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.