Midsommar prichádza s pôsobivým novým trailerom

Nový trailer na horor Midsommar od Ariho Astera, režiséra, ktorý prerazil minulý rok s úspešným Hereditary, nám odkrýva opäť o čosi viac zo zápletky filmu. Príbeh sleduje skupinku študentov, ktorí sa vydávajú na pohanský festival do Švédska. Trailer odhaľuje, že ich na tento výlet nahovoril jeden z členov skupiny a zároveň, že ďalšia hrdinka, Dani (Florence Pugh), sa trápi pre prekonanú bližšie nešpecifikovanú traumu. Aj keď táto trauma nie je bližšie adresovaná, IMDb aj ďalšie internetové zdroje sa zhodujú, že Dani nedávno stratila oboch rodičov.

Čo neprestáva udivovať, je nesmierna svetlosť traileru a zrejme aj celého samotného filmu. Narozdiel od väčšiny hororov sa Midsommar odohráva za jasného svetla a dominujú mu biela a iné svetlé farby. Nechajme sa prekvapiť, ako to bude fungovať v samotnom filme, ale jedná sa o veľmi zaujímavú skutočnosť.

Midsommar režíruje a scenár napísal Ari Aster a môžeme sa v ňom tešiť na Florence Pugh (Outlaw king, Lady Macbeth), Willa Poultera (Maze Runner), Jacka Reynora (Transformers: Age of Extinction), Williama Jacksona Harpera (Paterson) a švédsku herečku Liv Mjönes. Midsommar by mal do kín doraziť počas tohto leta, dátum ešte nie je upresnený.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

The Babysitter sa čoskoro dočká pokračovania

Úspešná hororová komédia The Babysitter, ktorá svet hororu zoznámila s talentovanou herečkou a neterou slávneho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.