Milla Jovovich si zahrá v adaptácii novely George R.R. Martina

Game of Thrones je bez pochyby najväčším hitom stanice HBO. Námet čerpajúc z bestselleru George R.R. Martina s názvom Pieseň ľadu a ohňa (zatiaľ 5 kníh), neprestajne láme rekordy a dosahuje najvyššie možné umiestnenia v obľúbenosti a v počte divákov vôbec.

Nie je teda žiadnym prekvapením, že by tvorcovia chceli využiť aj iné autorove diela a dať im filmovú podobu. Našťastie majú z čoho vyberať, veď Martin napísal viac ako 20 noviel a napríklad In the Lost Lands už smeruje pred kamery vďaka Nemecko-Kanadskej koprodukcii.

Myriad Pictures sa chystajú predstaviť svoj produkt už na Európskom filmovom veľtrhu v Berlíne. Očakávajú sa mená ako Milla Jovovich a Justin Chatwin, ktorí by mali byť dôležitou súčasťou tohto fantasy-dobrodružstva. Pod taktovkou nemeckého režiséra Constantina Wernera by sa malo začať natáčať už na konci roka 2015.

Milla-Jovovitch

Príbeh, postavený na troch krátkych príbehoch, napísaných Martinom, pričom prvý nám predstaví zúfalú kráľovnú horského mesta, ktorá sa si zavolá čarodejnicu(Jovovich), aby ju dostala do zabudnutého sveta po anglicky zvaného Lost Lands, v ktorom chce získať dar premieňať sa na vlkolaka.

V druhom príbehu zas istá bojovníčka musí poraziť draka, strážiaceho bránu siedmich svetov, pretože sa chce opäť dostať k svojej stratenej láske.

Posledný futuristický príbeh zobrazí barbarku, ktorej počaruje istá bosorka v kozmickej lodi.

Stále však nie je jasné, ktorej postavy sa chopí Chatwin ani ako chcú tieto tri príbehy spojiť v jeden ucelený príbeh, no faktom ostáva že napríklad taký Cloud Atlas sa o to úspešne pokúsil.
A čo vy, pozreli by ste si nový príbeh, stvorený podľa samotného G.R.R. Martina?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.