Múmia Toma Cruisa dostáva prvý oficiálny trailer a plagát!

Okrem viacerých rebootov komiksových sérii sa k nám dostáva aj ďalší (zatiaľ iba) remake filmovej Múmie. V pôvodnej Múmii si hlavnu rolu zahral Brendan Fraser a tentokrát sa role protagonistu ujme Tom Cruise, ktorý sa bude musieť postaviť starodávnej hrozbe.

Zatiaľ nemôžeme o tomto snímku hovoriť ako o reboote filmovej série, pretože to sa bude samozrejme odvíjať od finančného úspechu tohto dielu. Snímok Múmia, o ktorého réžiu sa postaral Alex Kurtzman(vo svojej doterajšej kariére sa prezentoval skôr ako producent s výnimkou niekoľkých menej známych režisérskych snímkov, teda jedná sa o relatívne neznámeho režiséra), sa momentálne nachádza v post-produkcii, teda v období, kedy prichádza na rad tvorba vizuálnych efektov a grafických skrášlení. Po boku Toma Cruisa sa ocitnú osoby ako Sofia Boutella(ktorá stvárni rolu zápornej postavy Ahmanet, predtým ste si ju mohli všimnúť napríklad v snímku Kingsman: The Secret Service), Annabelle Wallis(ktorá stvárni postavu menom Jenny Halsey a predtým ste si ju mohli všimnúť napríklad v snímku Annabelle) a nesmiem zabudnúť spomenúť aj Russella Crowea, ktorého snáď nie je potrebné predstavovať a v Múmii stvárni postavu menom Dr. Henry Jekyll.

mv5bmtkwmtgwodaxml5bml5banbnxkftztgwntewntq3mdi-_v1_sy1000_cr006311000_al_

Prvá polovica traileru sa zameriava na nález a prevoz sarkofágu, v ktorom sa má nachádzať vzácny objav, ale tento objav nie je až taký mŕtvy, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Tom Cruise ako Nick Morton je zjavne členom jednotky, ktorá sa má postarať o bezpečný transport tohto objavu, keď sa veci zrazu vymknú spod kontroly a z transportnej misie sa stane boj o život, ktorý Nick Morton neprežije, teda nie tak úplne, keďže po svojej údajnej smrti sa zobúdza vo vreci na mŕtvoly a dozvedá sa, že obsah toho sarkofágu nebol úplne mŕtvy. Trailer nebol presiaknutý akciou, ale na druhej strane nám priblížil zápletku. Tá síce bola už pred zverejnením traileru relatívne známa, ale tak sa aspoň potvrdila. Prostredníctvom viacerých záberov sa nám ukazuje aj Ahmanet, s ktorej výzorom sa poriadne pohrali, no aj samotné vizuálne efekty už teraz pôsobia veľmi solídne. V posledných rokoch platilo, že Tom Cruise si proste nevie vybrať zlý film, tak dúfajme, že s Múmiou neurobí krok vedľa a my uvidíme ďalší kvalitný remake filmovej klasiky, ktorý bude strojcom kompletného rebootu filmovej série.

Momentky z traileru:

tom-cruise
Tom Cruise v roli Nicka Mortona

 

annabelle-wallis
Annabelle Wallis v roli Jenny Halseyovej

 

dead
Nick Morton(Tom Cruise) sa zobúdza po svojej údajnej smrti

 

mv5bmji4mdmzmta0mf5bml5banbnxkftztgwndcznjc3mdi-_v1_sx1777_cr001777744_al_
Russell Crowe v roli Dr. Henryho Jekylla

 

mv5bmji3ndy1mdu2m15bml5banbnxkftztgwmzgznjc3mdi-_v1_sx1777_cr001777863_al_
Sofia Boutella v roli postavy Ahmanet

Film Múmia zavíta do lokálnych kín 8.6.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.