Muži v čiernom sa vracajú do kín

V pokračovaní legendárnej sci-fi komédie zachraňuje svet pred novou vesmírnou hrozbou dvojka známa z Thor: Ragnarok

Do slovenských kín prišiel nový diel obľúbenej série Muži v čiernom, tentokrát s pod titulom Globálna hrozba. V letnej novinke plnej humoru a akcie sa predstaví nová dvojica agentov, samotný Thor Chris Hemsworth (Agent H) a bojovníčka Valkyrie Tessa Thompson (Agent M).

Muži v čiernom od nepamäti chránili Zem pred nebezpečenstvom z vesmíru. V novom dobrodružstve však stoja proti hrozbe, s akou sa ešte nestretli: zradcovi v ich vlastných radoch.

Vo filme si zahral aj Liam Neeson (96 hodín) hlavu britskej pobočky Mužov v čiernom, rolu šéfky amerického úradu si zopakovala Emma Thompson (Láska nebeská). Tešiť sa môžete aj na návrat obľúbených mimozemšťanov a tiež novú dávku utajených vesmírnych votrelcov a špeciálnych technológií.

Nenechajte si ujsť akčnú sci-fi komédiu Muži v čiernom: Globálna hrozba na filmovom plátne už od 13. júna 2019. Do vašich kín ju prináša spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.