Mysterio a Kraven the Hunter v Sony filmovom vesmíre!

Sony vytvára svoj vlastný filmový vesmír a rozrastá sa naozaj rýchlo. Spojenie s Marvelom im dodáva možnosť použiť Toma Hollanda ako Spider-Mana do vlastných filmov. Pripravuje sa natáčanie filmu Venom, kde si zahrá Tom Hardyantihrdina Carnage. A to nehovoriac o pripravovanom filme Silver and Black. MysterioKraven the Hunter sú ďalšími, ktorí získajú filmové stvárnenie. Sony to však nesmie pokaziť, pretože jedným zlým filmom sa môže zrútiť celý filmový vesmír.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mysterio comics

Sony, ako už povedali vo viacerých rozhovoroch, majú v pláne vytvoriť tzv. Spidey Universe, ktoré využíva charaktery z už známych komiksových titulov skombinované s originálnym príbehom. Náznak tohto projektu sme mohli vidieť už Vo filme Amazing Spider-Man 2, kde potitulková scéna naznačovala pokračovanie filmom Sinister Six, no film nikdy nebol natočený. Sony však zmenilo smerovanie tohto filmu na viacero filmov, a tak predstaví každého člena tejto antihrdinskej skupiny samostatne.

Ak sa pozrieme na charakter Venoma, Black Cat a Silver Sable, tak v komiksoch vystupovali aj ako hrdinovia, no MysteriaKraven the Huntera poznáme iba ako záporákov a nič viac. Vytvoriť čisto z komiksového záporáka hlavnú postavu vo filme je obzvlášť ťažká úloha. Do zlomyseľného charakteru je potrebné primiešať aj kúsok sympatického vystupovania. Prvým krokom pre úspešný film takéhoto typu je obsadiť do úlohy správneho herca. Ďalej už len nepokaziť obsah filmu.

Myšlienka je síce originálna a zaujímavá, no stále predčasná. Prvý film Venom sa predsa ešte nezačal natáčať a hovoriť o treťom a štvrtom filme zo Sony Univerza je priskoré. Ďalšou zápletkou je však spojenie SonyMarvelom. Celá ich spolupráca je postavená veľmi zvláštne, a tak bude najmä od Venoma záležať, či sa Marvel od Sony dištancuje alebo budú bočné Spidey univerzum aj naďalej podporovať. Môžeme sa teda tešiť aj na predstavenie ďalších členov Sinister Six ako sú Sandman, Electro a Doctor Octopus?

                                                                                                                                                                                           Zdroj: screenrant.com

 

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.