Na bojových scénach Civil War pracovali režiséri Johna Wicka

Civil War už beží v kinách po celom svete, ale viete, kto mal na svedomí bojové scény z Captain America Civil War? Vzhľadom k názvu článku o tom už viete, ale aké veci to obnášalo? Tak prvá vec, ktorá sa tu ukázala je nebojácnosť režisérov bratov Russovcov, ktorým o vlastné ego dozaista nejde a chceli tretiemu dielu sérii Captain America dopriať to najlepšie a neboja sa o to poprosiť. Veď máloktorý režisér v dnešnej dobe žiada o pomocnú ruku a radšej pokazí celý film sám ako by si mal nechať pomôcť. To prípad bratov Russovcov, ktorý držia v rukách aktuálne veľký triumf Marvelu, dozaista nie je, pretože o pomoc s bojovými scénami požiadali režisérov hitu Johna Wicka, teda Chada Stahelského a Davida Leitcha.

John-Wick-Directors-Chad-Stahelski-and-David-Leitch-Interview

Bratia Russovci sa o spolupráci so spomínanými režisérmi vyjadrili nasledovne: “Spravili nám veľkú láskavosť. Sú našimi priateľmi a samozrejme, teraz si užívajú veľmi úspešné režisérske kariéry a ako kamarátov sme sa ich spýtali či by nám nepomohli s natočením niektorých bojových pasáži. Spolu so Spirom Razatosom, ktorý je všeobecne považovaný za top týpka spolu s Chadom a Davidom, takže sme doslovne mali all-star tým druhých režisérov, pracujúcich na tomto filme s nami, pretože sme sa veľmi starali o akciu, jej kvalitu a museli sme seriózne zabrať, aby sme prevýšili našu hru z Captain America: Winter Soldier, tak sme si chceli pozvať najlepších ľudí v tomto biznise, aby nám pomohli.”

John-Wick-Directors-Chad-Stahelski-and-David-Leitch-Interview

Pokiaľ ste nevideli ešte film samotný, tak o kvalite bojových scén sa môžete presvedčiť prostredníctvom trailerov. Bratia Russovci proste vedia, koho si volajú na pomoc.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.