Na bojových scénach Civil War pracovali režiséri Johna Wicka

Civil War už beží v kinách po celom svete, ale viete, kto mal na svedomí bojové scény z Captain America Civil War? Vzhľadom k názvu článku o tom už viete, ale aké veci to obnášalo? Tak prvá vec, ktorá sa tu ukázala je nebojácnosť režisérov bratov Russovcov, ktorým o vlastné ego dozaista nejde a chceli tretiemu dielu sérii Captain America dopriať to najlepšie a neboja sa o to poprosiť. Veď máloktorý režisér v dnešnej dobe žiada o pomocnú ruku a radšej pokazí celý film sám ako by si mal nechať pomôcť. To prípad bratov Russovcov, ktorý držia v rukách aktuálne veľký triumf Marvelu, dozaista nie je, pretože o pomoc s bojovými scénami požiadali režisérov hitu Johna Wicka, teda Chada Stahelského a Davida Leitcha.

John-Wick-Directors-Chad-Stahelski-and-David-Leitch-Interview

Bratia Russovci sa o spolupráci so spomínanými režisérmi vyjadrili nasledovne: “Spravili nám veľkú láskavosť. Sú našimi priateľmi a samozrejme, teraz si užívajú veľmi úspešné režisérske kariéry a ako kamarátov sme sa ich spýtali či by nám nepomohli s natočením niektorých bojových pasáži. Spolu so Spirom Razatosom, ktorý je všeobecne považovaný za top týpka spolu s Chadom a Davidom, takže sme doslovne mali all-star tým druhých režisérov, pracujúcich na tomto filme s nami, pretože sme sa veľmi starali o akciu, jej kvalitu a museli sme seriózne zabrať, aby sme prevýšili našu hru z Captain America: Winter Soldier, tak sme si chceli pozvať najlepších ľudí v tomto biznise, aby nám pomohli.”

John-Wick-Directors-Chad-Stahelski-and-David-Leitch-Interview

Pokiaľ ste nevideli ešte film samotný, tak o kvalite bojových scén sa môžete presvedčiť prostredníctvom trailerov. Bratia Russovci proste vedia, koho si volajú na pomoc.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.