Na ceste je ďalší veľký crossover!

Koncom minulého roku sa Supergirl, Flash, Arrow a Legendy spojili, aby zastavili inváziu na Earth-1. Andrew Kreisberg, jeden z výkonných producentov superhrdinských seriálov stanice CW sa vyjadril, že by veľmi radi urobili “pravý veľký crossover”.

Crossover “Invasion” bol prvý veľký projekt, ktorý spojil hrdinov 4 seriálov do jednej 3 epizódovej minisérie. Ohlas na crossover bol pozitívny, Invázia mala mimoriadne vysokú sledovanosť. Spokojnosť bola teda na oboch stranách – aj na strane televízie, aj na strane divákov. Teraz je ten čas, kedy sa v televízii pomaly chystá prvotný plán pre ďalšie série – čo, kedy a ako bude odvysielané. Súčasťou debát je samozrejme aj budúcnosť crossoveru/crossoverov.

Kreisberg na tlačovej konferencii vyhlásil: ” Dúfame, že budúci rok urobíme pravý 4 dielny veľký crossover.” Inak povedané, všetky seriály by dostali rovnakú dávku akcie – na celú epizódu. Nebude to však jednoduchá záležitosť : “Jeden z najťažších momentov na zvládnutie je dostupnosť hercov, pretože seriály napredujú. Máme 4 seriály a je potrebné medzi nimi žonglovať.”

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Výkonný producent Kreisberg objasnil nielen plány, ako by to mohlo vyzerať, ale aj prečo bola vo veľkom crossoveri menej angažovaná Supergirl.

Bola to vec, ktorú sme neplánovali – pretože sme nevedeli, že sa Supergirl presunie z CBS na CW. Tento seriál sme nemali zabudovaný v našich plánoch na crossover.”
Určite by bolo veľmi náročné požičať si Karu z inej televízie, preto nebola do plánov zahrnutá. Ale keď sa veci zmenili, seriál Supergirl sa priradil do veľkého crossoveru aspoň záverečnými minútami.

Zdroj: justjared.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.