Na internet unikol trailer k seriálu Krypton

Trailer na seriál Krypton si nečakane našiel cestu na internet. Prvé zábery zo seriálu o starých rodičoch Supermana vyzerajú naozaj skvele.


Pozn. Televízia Syfy počas písania článku odstránila všetky kópie z youtube, preto je trailer zatiaľ nepreložený. Hneď ako bude možné beztrestne uverejniť trailer, pustíme sa do prekladu.

O seriáli sme dlho nepočuli, naposledy sa k nám donieslo, že natáčanie sa presúva do Srbska a v hlavnej úlohe uvidíme neznámych hercov, Cameron Cuffe si zahrá Seg-Ele, starého otca Kal-Ela a Georgina Campbellová si stvárni dcéru Alury Zod, Lytu Zod.

Seriál ešte nemá oficiálnu objednávku na celú sériu ale ako sa v traileri dozvieme, premiéru by mal mať v roku 2017, náš odhad je niekedy v septembri na začiatku sezóny 2017/2018. Vo videu vidíme, že vizuál je silno inšpirovaný filmom Man of Steel a aj tón seriálu sa nesie v podobnom vážnom duchu, niet divu keďže David S. Goyer spolupracoval na obidvoch projektoch.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Seriál sa bude odohrávať zhruba 100 rokov pred Man of Steel (resp. pred príchodom Supermana na Zem), preto očakávať nejaké spojenie s Arrowersom alebo DCEU by bolo zbytočné.

Zdroj: CBR.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.