Na pľaci Strážcov Galaxie 2 padla posledná klapka!

Onedlho sa bude oslavovať 2.výročie vydania filmu Guardians Of The Galaxy, no ešte predtým stihol režisér James Gunn natočiť poslednú scénu jeho pokračovania. 3.fáza MCU filmov odštartovala silným zakončením trilógie Captain America: Civil War s celkovým zárobkom 1,14 miliardy dolárov a dozaista sa po vydaní nosičov ešte navýši o nemalú sumu. V novembri bude tretia fáza pokračovať filmom Doctor Strange, v hlavnej úlohe Benedict Cumberbatch, ktorý ma taktiež nemalé ambície. Síce sme boli tento rok ukrátený o premiéru Gambita, no počet komiksových snímkov zo štúdií Marvel/Fox ostáva na silnej 4.

Na pľac pokračovania sa samozrejme vrátili Chris Pratt (Star-Lord/Peter Quill), Zoe Saldana (Gamora), Vin Diesel (Groot), Dave Bautista (Drax) a Bradley Cooper (Rocket). Pridali sa aj ďalšie zvučné mená ako napríklad Kurt Russell, či dokonca Sylvester Stallone, ktorého účasť nie je istá, no hovorí sa o akejsi cameo roli. A keďže je režisér James Gunn veľmi zhovorčivý typ a rád udržuje blízky kontakt so svojimi fanúšikmi, tak prostredníctvom svojich stránok na sociálnych sieťach, sa vždy podelil o nejaké tie zážitky, informácie, ba dokonca útržky zo setu. Pred nedávnom informoval o ukončení natáčania Strážcov Galaxie 2.

A tak sa dostávame do fázy post-produkcie, kedy prichádzajú na rad najmä efekty, strihanie a posledné úpravy. Prvého traileru sa pravdepodobne dočkáme už počas Comic Conu.

Film Guardians Of The Galaxy Vol.2 uvidíme v kinách od 5.mája 2017.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.