Na svete je prvý trailer k filmu Ghostbusters

Krotitelia duchov sú dnes už legendárnym filmom 80. rokov. Paul Feig sa rozhodol filmu vdýchnuť nový život a preto sa podujal natočiť „reboot“. Zásadnou zmenou v pripravovanom filme sú hlavný hrdinovia, resp. hrdinky. Dej bude sledovať 4 vedkyne, ktoré sa zaoberajú výskumom paranormálnych javov.

V traileri k pripravovanému filmu je možné vidieť, akým smerom sa Feig uberá – vo filme môžeme očakávať napätie, akciu a v neposlednom rade aj humor. Ďalej v traileri možno vidieť aj „záporákov“ – duchov, mnohí určite čakali, ako budú vizuálne spracovaní, keďže od 80. rokov sa filmové efekty posunuli.

ghostbusters-2016-iamges-firetruck

Okrem toho sa v traileri na pár sekúnd zjavil aj Chris Hemsworth. Mňa osobne v traileri najviac upútalo vozidlo, v ktorom krotiteľky jazdia po New Yorku – krotiteľský Cadillac.

VIAC:  Čo ak...?

Mnohí fanúšikovia sa v diskusiách pod trailerom vyjadrujú skepticky k pripravovanému filmu. Ak by vás zaujímalo čo si o filme myslia chalani z POPkastu pozrite si ich najnovší podcast.

Ghostbusters má plánovanú premiéru 15. 7. 2016

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.