Narnia smeruje na Netflix!

Ste fanúšikovia kroník Narnie? Potom máme pre Vás skvelé správy – Narnia smeruje na Netflix.

C.S.Lewis napísal v polovici minulého storočia “Kroniky Narnie” . Je to sedem kníh,  v ktorých sa hlavní hrdinovia dostávajú do krajiny menom Narnia. Vládne tam lev Aslan a v podstate to možno zhrnúť, že je to veľmi kúzelná krajina.

Aslan – hovoriaci lev, ktorý vládne Narnii

Možno ste videli filmy Lev, šatník a čarodejnica, Princ Kaspián alebo Dobrodružstvá lode Ranný pútnik. Ďalšie diely však už sfilmované neboli.

Narnia: Lev, šatník a čarodejnica

Preto šancu využil Netflix a rozhodol sa Narniu oprášiť. Podľa oficiálnych vyjadrení má Narnia potenciál hlavne z toho dôvodu, lebo jej príbeh je taký, ktorému rozumejú ľudia bez ohľadu na vek či geografickú polohu. Presná podoba spracovania zatiaľ nie je známa – nevieme, či to bude film alebo seriál. Oficiálne vyjadrenie je nejasné (vzhľadom na to, že existuje knižná séria zložená zo 7 dielov), hovorí sa o “viacnásobnej produkcii” a o “hviezdnej produkcii s epizodickým programovaním“. V prípade akýchkoľvek nových informácií Vás budeme o vývoji udalostí dozaista informovať.

zdroj: ew.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.