Natáčanie Gambita a Watchmenov sa začne v roku 2018

Najsledujúce roky budú plodné na množstvo seriálových a aj filmových noviniek, ktoré potešia každého priaznivca komiksov a sci-fi. Tak napríklad už na jar budúceho roka sa môžeme tešiť na začiatok natáčania niektorých filmových, ale aj seriálových noviniek.

Prvou z nich bude bezpochyby začiatok natáčania filmu Gambit, ktorý sa pred kameru chystá už dlhšie a rovnako ako Deadpool, prešiel viacerými zmenami. Začiatok natáčania je plánovaný na marec 2018 v New Orleans. Rozpočet však ďaleko prevyšuje úspešné snímky ako Logan, s rozpočtom 97 miliónov dolárov, či Deadpool, s rozpočtom 58miliónov. Film sa bude skôr pohybovať v hladine trhákov ako Ant-Man (130 miliónov), Wonder Woman (149 miliónov), či Doctor Strange (165 miliónov dolárov).

Rozpočet, ktorý bol určený na natočenie Gambita sa momentálne stanovil na 155 miliónov dolárov, avšak stále nieje fixný. Je otázne, či sa Fox/Disney odhodlá stanoviť takú sumu na pomerne neznámu postavu, ktorá pri popularite Deadpoola a Hugha Jackmana ako Wolverina, dotiahne film k masovému úspechu. Musíme sa asi nechať prekvapiť, či bude číslo 155 miliónov dolárov konečné.

V marci 2018 sa začne natáčanie ďalšej lahôdky, ktorá sa doteraz tešila len z kreslenej a filmovej podoby. Tentokrát z dieľne HBO a Damena Lindelofa – seriál Watchmen. Komiksy Watchmen boli prvýkrát publikované v rokoch 1986 – 1987 a prvá úprava pre plátna kinosál prišla až v roku 2009 pod režisérom Zackom Snyderom (300, Batman vs Superman : Dawn of Justice, Justice League). Damen Lindelof však nieje žiaden nováčik, jeho Leftovers bežal po 3 série a je plne kvalifikovaný pobiť sa aj s náročným materiálom na spracovanie. Momentálne nieje isté, či bude Lindelof brať inšpiráciu pre seriál z verzie 80tych rokov, kde je príbeh založený na alternatívnej verzií éry počas studenej vojny v New Yorku, alebo verzie, ktorá sa odohráva v roku 1992. Je však otázne, aký bude mať seriál úspech a koľko divákov priláka pred televízne obrazovky.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.