Natáčanie Gambita a Watchmenov sa začne v roku 2018

Najsledujúce roky budú plodné na množstvo seriálových a aj filmových noviniek, ktoré potešia každého priaznivca komiksov a sci-fi. Tak napríklad už na jar budúceho roka sa môžeme tešiť na začiatok natáčania niektorých filmových, ale aj seriálových noviniek.

Prvou z nich bude bezpochyby začiatok natáčania filmu Gambit, ktorý sa pred kameru chystá už dlhšie a rovnako ako Deadpool, prešiel viacerými zmenami. Začiatok natáčania je plánovaný na marec 2018 v New Orleans. Rozpočet však ďaleko prevyšuje úspešné snímky ako Logan, s rozpočtom 97 miliónov dolárov, či Deadpool, s rozpočtom 58miliónov. Film sa bude skôr pohybovať v hladine trhákov ako Ant-Man (130 miliónov), Wonder Woman (149 miliónov), či Doctor Strange (165 miliónov dolárov).

VIAC:  Čo určite nebude obsahovať Snyder Cut?

Rozpočet, ktorý bol určený na natočenie Gambita sa momentálne stanovil na 155 miliónov dolárov, avšak stále nieje fixný. Je otázne, či sa Fox/Disney odhodlá stanoviť takú sumu na pomerne neznámu postavu, ktorá pri popularite Deadpoola a Hugha Jackmana ako Wolverina, dotiahne film k masovému úspechu. Musíme sa asi nechať prekvapiť, či bude číslo 155 miliónov dolárov konečné.

V marci 2018 sa začne natáčanie ďalšej lahôdky, ktorá sa doteraz tešila len z kreslenej a filmovej podoby. Tentokrát z dieľne HBO a Damena Lindelofa – seriál Watchmen. Komiksy Watchmen boli prvýkrát publikované v rokoch 1986 – 1987 a prvá úprava pre plátna kinosál prišla až v roku 2009 pod režisérom Zackom Snyderom (300, Batman vs Superman : Dawn of Justice, Justice League). Damen Lindelof však nieje žiaden nováčik, jeho Leftovers bežal po 3 série a je plne kvalifikovaný pobiť sa aj s náročným materiálom na spracovanie. Momentálne nieje isté, či bude Lindelof brať inšpiráciu pre seriál z verzie 80tych rokov, kde je príbeh založený na alternatívnej verzií éry počas studenej vojny v New Yorku, alebo verzie, ktorá sa odohráva v roku 1992. Je však otázne, aký bude mať seriál úspech a koľko divákov priláka pred televízne obrazovky.

VIAC:  Palm Springs (recenzia)

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.