Natáčanie Guardians of the Galaxy Vol.3 bolo odložené na neurčito

Nikto si to nepripúšťal, no takmer každý čakal na toto oznámenie. Po komplikovanom vyhodení Jamesa Gunna z režisérskeho postu GOTG Vol.3 Disney čelí následkom a nastáva fáza opätovného “zoskupenia”. Bolo len otázkou času, kedy sa niečo takéto stane a zakončenie trilógie Strážcov Galaxie bude odložené na neurčitú dobu. Tento projekt sa mal dostať do plnohodnotnej fáze pred-produkcie už počas tejto jesene, avšak Disney a Marvel Studios sú momentálne až príliš zaneprázdnení s hľadaním adekvátnej náhrady.

A aby toho nebolo málo, zdroje hovoria, že členovia štábu, ktorí sa mali zúčastniť pred-produkcie filmu sú voľní a môžu si hľadať inú prácu. Spolu s týmto rozhodnutím zmizol z kalendára rok 2020, kedy mali mať tretí Strážcovia premiéru. Presný dátum nikdy nebol určený, no po tomto rozhodnutí môžeme vylúčiť, že túto snímku uvidíme v prvej polovici roku 2020, ak sa tak nestane náhodou až v roku 2021. Ďalej by Vás možno zaujímalo, ako sa vyvíja situácia s hľadaním tej správnej náhrady. Veľkým favoritom nie je u fanúšikov nikto iný ako Taika Waititi. Predsa len, Ragnarok má svojím humorným podaním a celkovým obsahom snáď najbližšie k sérii Strážcov Galaxie, a tak je Waititi najlogickejšia voľba.

Nedávne zvesti poukazujú na to, že nie je to tak dávno, čo sa Waititi stretol spolu so zástupcami Marvel Studios, aby s nimi prebral nám neznáme témy. O tomto čase by sa dalo predpokladať, že najlepšou dedukciou by bolo práve nahradenie Jamesa Gunna na režisérskej stoličke filmu Guardians of the Galaxy Vol.3, ale doposiaľ sa nič nepotvrdilo a aj naďalej ostávame v tme. V prípade, že sa ľady opäť pohnú, určite Vás o tom budeme informovať.

Zdroj: comicbook.com, hollywoodreporter.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.