Natáčanie Guardians of the Galaxy Vol.3 bolo odložené na neurčito

Nikto si to nepripúšťal, no takmer každý čakal na toto oznámenie. Po komplikovanom vyhodení Jamesa Gunna z režisérskeho postu GOTG Vol.3 Disney čelí následkom a nastáva fáza opätovného “zoskupenia”. Bolo len otázkou času, kedy sa niečo takéto stane a zakončenie trilógie Strážcov Galaxie bude odložené na neurčitú dobu. Tento projekt sa mal dostať do plnohodnotnej fáze pred-produkcie už počas tejto jesene, avšak Disney a Marvel Studios sú momentálne až príliš zaneprázdnení s hľadaním adekvátnej náhrady.

A aby toho nebolo málo, zdroje hovoria, že členovia štábu, ktorí sa mali zúčastniť pred-produkcie filmu sú voľní a môžu si hľadať inú prácu. Spolu s týmto rozhodnutím zmizol z kalendára rok 2020, kedy mali mať tretí Strážcovia premiéru. Presný dátum nikdy nebol určený, no po tomto rozhodnutí môžeme vylúčiť, že túto snímku uvidíme v prvej polovici roku 2020, ak sa tak nestane náhodou až v roku 2021. Ďalej by Vás možno zaujímalo, ako sa vyvíja situácia s hľadaním tej správnej náhrady. Veľkým favoritom nie je u fanúšikov nikto iný ako Taika Waititi. Predsa len, Ragnarok má svojím humorným podaním a celkovým obsahom snáď najbližšie k sérii Strážcov Galaxie, a tak je Waititi najlogickejšia voľba.

Nedávne zvesti poukazujú na to, že nie je to tak dávno, čo sa Waititi stretol spolu so zástupcami Marvel Studios, aby s nimi prebral nám neznáme témy. O tomto čase by sa dalo predpokladať, že najlepšou dedukciou by bolo práve nahradenie Jamesa Gunna na režisérskej stoličke filmu Guardians of the Galaxy Vol.3, ale doposiaľ sa nič nepotvrdilo a aj naďalej ostávame v tme. V prípade, že sa ľady opäť pohnú, určite Vás o tom budeme informovať.

Zdroj: comicbook.com, hollywoodreporter.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.