Natáčanie nového Hellboya sa začne túto jeseň!

Nového Hellboya si zahrá David Harbour, v súčastnosti známy hlavne vďaka seriálu Stranger Things. Reštart filmovej série bude režírovať Neil Marshall podľa scenára, ktorý napísali Andrew Crosby, Christopher Golden a tvorca Hellboya Mike Mignola.

Crosby nedávno uviedol, že táto verzia Hellboya bude temnejšia a hrozivejšia: “Nemôžem hovoriť o špecifikách týkajúcich sa príbehu, ale môžem povedať, že to bude temnejšia a hrozivejšia verzia Hellboya,” povedal Crosby pre Silver Screen Beat. “Neil chcel od začiatku urobiť hororový komiksový film, čo je hudba pre moje uši, pretože to je to, čo som si predstavoval pri písaní scenáru a presne to, čo Mignola robí tak dobre komikse. “ ďalej povedal, že ak pôjde všetko dobre natáčanie by malo začať tento september.

David Harbour sa podľa svojich nedávnych príspevkov na Instagrame naozaj teší na túto úlohu, dokonca sa stretol aj s predstaviteľom prvého filmového Hellboya, Ronom Perlmanom.

Right Hand of Doom. ?

Príspevok, ktorý zdieľa David Harbour (@dkharbour),

 

Hellboy: Rise of the Blood Queen nemá ešte stanovený dátum premiéry ale film môžeme očakávať budúci rok.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.