Natáčanie pilotnej epizódy Batwoman začne v marci

Batmanova sesternica možno dostane vlastný seriál. Jej osud bude závisieť od pilotnej epizódy, ktorá sa začne natáčať v marci. V tejto chvíli sú s (potenciálnym) seriálom okrem Ruby Rose (Batwoman) spájaní ďalší herci. Koho si zahrajú?

Meagan Tandy – Sophie Moore. Podľa popisu by malo ísť o mladú ženu, ktorá pozná Kate Kane z vojenskej akadémie. Ona a Kate boli priateľky, no ich cesty sa rozišli v dôsledku odlišných rozhodnutí – kým ona sa rozhodla nevyjsť s pravdou najavo, Kate priznala svoju homosexualitu a rezignovala na ich vzťah. Sophia je popisovaná ako vysoko postavená tajná agentka a jedna z najspoľahlivejších ochrancov Gothamu. Napriek svojej usporiadanosti a dôraznosti, má aj druhú – jemnú stránku.

Camrus Johnson – sa objaví ako Luke Fox. Ide o syna Luciusa Foxa (t.j. Batmanovej pravej ruky). V komiksoch sa z neho stane Batwing. Luke je technický génius, ktorý sa stará o bezproblémový chod Wayne Tower, kým je jeho šéf preč. Luke sa považuje za ochrancu všetkých Batmanových symbolov, no zároveň chápe, že mesto potrebuje nového ochrancu.

Nicole Kang – Mary Hamilton. Táto postava neexistuje v komiksoch. Malo by ísť o postavu, ktorá sa rada nadchne pre veci, je zhovorčivá a vplyvná nevlastná sestra a presný opak Kate. Mary taktiež rada pomáha komunitám a teda má so svojou sestrou spoločného omnoho viac, ako by si mohla myslieť.

Zdroj: superherohype.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.