Návrat série Predátor v prvom teaser traileri

Filmové štúdio 20th Century Fox tento rok v septembri vráti na plátna kín kultovú akčno-hororovú sériu Predátor. Posledný nie moc úspešný film tejto série s názvom Predátori sme mohli vidieť v roku 2010, no tentokrát sú očakávania značne väčšie, pretože na Zem prichádzajú oveľa silnejší a vyspelejší mimozemský lovci. Dokáže však Fox napraviť chyby predošlých filmov alebo uvidíme opäť iba nezmyselnú akciu v podaní Predátorov?

Teaser trailer obsahuje síce niekoľko zaujímavých momentov, no prevažne sa zameriava na načrtnutie príbehovej línie filmu. Ako môžme vidieť v záberoch, dieťa sa nedopatrením dostane k balíku pravdepodobne určenému jeho otcovi a spustí pomocou vysielača mimozemskú loď, ktorá narazí na povrch Zeme. Tak sa spustí útok Predátorov, ktorí sa vylepšujú a prispôsobujú podmienkam planéty, vďaka nazhromaždenej DNA a začnú lov na ľudskú rasu.

Režisérom filmu je Shane Black, ktorého poznáme hlavne vďaka filmom ako Iron-Man 3 alebo sérií Smrtonosná zbraň, avšak v prvom Predátorovi dokonca stvárnil jednu z postáv. Ďalej sa nám predstaví Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Yvonne Strahovski (Dexter), Boyd Holbrook (Logan) alebo Keegan-Michael Key (Tomorrowland). Dokážu ľudia odolať útoku Predátorov? To sa dozvieme už 13. septembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.