Nechtiac odhalené spoilery filmu Avengers 4

Pri filme ako je Avengers 4 je potrebné uchovať aj ten najmenší detail pred verejnosťou, čo sa však Marvelu v poslednom čase nedarí. Spomeňme si, ako Mark Ruffalo niekoľko mesiacov pred premiérov filmu Avengers: Infinity War nechtiac prezradil dôležitý detail, ktorým zničil koniec filmu. Tom Holland dokonca nesmel vidieť úplný scenár filmu, no ani to nestačilo na jeho umlčanie. Tieto odhalené časti príbehu zatiaľ nepredstavujú veľké nebezpečenstvo, no aj tak vás musíme varovať pred možnými SPOILERMI.

Josh Brolin, ktorý stvárňuje Thanosa, bol mnohokrát požiadaný o úplne zamlčanie aj tých najmenších spoilerov, avšak niečo mu jednoducho muselo ujsť. Nebolo to priame pomenovanie situácie vo filme, no opísal Thanosa, ako keby stál proti niekomu hlava proti hlave, pri ktorom sa cíti slabý a bezmocný: „Cítim sa desaťkrát menší, cítim sa ako Jason Statham.“ Mohol tak naznačiť priamy súboj s hrdinkou Captain Marvel, ktorá sa v štvrtom pokračovaní Avengerov určite objaví. 

Sebastian Stan, známy ako Winter Soldier, si pri jednom z rozhovorov spomenul na jednu scénu, ktorá sa mu obzvlášť páčila a zaradil ju medzi najlepšie v histórii Marvel Universa: „Myslím si, že tam bola jedna scéna, kde sme boli naozaj všetci. Nemôžem o tom príliš hovoriť, pretože príprava tejto scény trvala tri mesiace, no boli tam všetci od Samuela L. Jacksona až po Michaela Douglasa.“ Dokazuje to iba, že Avengers 4 bude vyvrcholením toho najväčšieho filmového vesmíru.

Medzi hrdinov, ktorí zomreli v Infinity War, patrí aj Gamora. Bola zhodená z útesu na planéte Vormir ako obeta, aby Thanos mohol získať kameň duše. Zoe Saldana však prezradila: „Viem, že niekedy na jeseň sa budem musieť vrátiť opäť na natáčanie a dokončiť to, čo som začala.“ Gamora sa nachádza pravdepodobne vnútri kameňa duše a existuje komiksová predloha, v ktorej práve Gamora dokázal z tohto sveta uniknúť.

Jon Favreau sa zúčastnil na premiére filmu Solo: A Star Wars Story, v ktorom prepožičal hlas postave Rio Durant. Dostal však nečakanú otázku, kedy uvidia diváci jeho tvár v jednom z filmov zo Star Wars série. Odpovedal: „Uvidíš moju tvár v Marveli ako Happy Hogan.“ Bol by to naozaj dobrý krok, keby sa Happy Hogan skutočne v Avengeroch objaví, pretože práve jeho režírovanie filmov Iron-Man a Iron-Man 2 získalo potrebnú slávu na rozbehnutie Marvel Universa.

Taktiež sa šíri informácia o tehotenstve Pepper Potts v nadchádzajúcom filme. Tony Stark a Pepper sa v Infinity War rozprávajú o tom, ako sa chcú stať rodičmi. V jednom rozhovore totiž Gwyneth Paltrow poznamenala, že Pepper je už vydatá a má dieťa. Fanúšikovia si túto informáciu ihneď spojili s filmom Avengers 4. Hercom sa nie vždy vydarí umlčať informácie, o ktorých by nemali hovoriť, avšak spoilery niekedy fanúšikom iba robia radosť.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.