Negan sa vráti aj v 8.sérii The Walking Dead!

Prvýkrát sa Negan objavil vo finále 6.série a touto dobou už vo veľkom úraduje v seriálovom svete The Walking Dead. A zdrží sa dlhšie než len na jednu sériu! Už či vo Facebookových komentároch alebo v rôznych príspevkoch sa môžete dozvedieť, že od 100.vydania komiksu The Walking Dead, sa Negan stal nepostrádateľnou stálicou komiksovej série a inak tomu nebude ani v seriáli. Pokiaľ sa pýtate, že kde sa nachádza obrovská značka SPOILER, tak nikde, pretože táto informácia je medzi fanúšikmi už či komiksovej alebo seriálovej podoby(vo väčšine prípadov oboch) všeobecne známa a slovo spoiler neprichádza do úvahy. Seriálovej podoby Negana sa zmocnil charizmatický herec Jeffrey Dean Morgan, ktorý si získal fanúšikov TWD prvými vyslovenými slovami, čo svedčí o kvalitnom spracovaní postavy Negana aj napriek tomu, že chýba typický vulgárny štýl vyjadrovania sa.

Za tú dobu sa väčšina fanúšikov TWD zosobnila s faktom, že prostá nadávka “F*ck” v seriálovom svete TWD proste neexistuje, a tak by to niektorým prišlo priam atypické, keby sa Negan zjavil okamžite s plnou hubou nadávok(i keď bonus na DVD/Bluray ku 6.sérii, kde Negan bezhlavo nadáva, je peknou pripomienkou na predlohu). V komiksovom svete momentálne beží už 160.vydanie, kde je Negan stále prítomný, a tak jeho účasť na 8.sérii nie je žiadnym prekvapením. Síce seriálová forma spracovania sveta TWD je známa najmä tým, že sa veľa ikonických momentov a situácii odohralo v inom svetle a s inými postavami, no ani to nezastavilo Negana od svojho úradovania.

Počas nedávneho rozhovoru s Morganom padlo slovo aj o Neganovej budúcnosti a takto sa k nej a aj ku nasledujúcim dvom častiam vyjadril nasledovne:

No, viem, že tu budem aj počas 8.série. Myslím si, že sme to všetci vedeli. Dokončili sme celú sériu tak týždeň dozadu. V ďalších dvoch epizodách som naozaj veľký. Som v nich skur*ene tvrdý.

7.séria sa nesie oproti predchádzajúcim sezónam v o dosť pomalšom tempe, čo spôsobilo aj niekoľkonásobný výrazný spád obecenstva počas posledných epizód, zatiaľ čo úvodná epizóda tejto sérii zaznamenala jedno z najväčších obecenstiev v histórii seriálu. Jedna polovica fanúšikov má rozporuplné reakcie, kvôli nedostatku akcie, tá druhá je zasa spokojná s budovaním seriálového sveta TWD a približovaním jednotlivých postáv a potom tu sú samozrejme diváci, ktorí iba pozerajú TWD bez nejakého väčšieho namietania. No pokiaľ sa zamyslíte nad obsahom doteraz vydaných epizód, tak boli nám predstavené tri relatívne veľké skupiny od Kingdomu cez sídlo Saviorov až po Oceanside(ktoré v komiksoch nebolo predstavené do 139.vydania), a tak zaznamenávame veľký pokrok bez toho, aby sme si to vôbec uvedomovali. Dokonca sa teraz hovorí už o Whispereroch, ktorí sa v komiksoch tiež objavili neskôr. Pomalé tempo buduje niečo väčšie a každá epizóda má svoj osobitý význam, len ho musíte nájsť.

Pozdáva sa Vám doterajší vývoj 7.série TWD alebo Vám chýba väčšie množstvo akcie?

Zdroj: tvweb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.