Negana uvidíme vo Walking Dead v podaní Jeffrey Dean Morgan

Zabudnite na Guvernéra, kanibalov z Terminusu alebo Wolveov spred brán Alexandrie, pretože Negan prichádza. AMC obsadili rolu záporaka Negana. Zahrá si ho Jeffrey Dean Morgan dnes známy zo seriálu The Good Wife ale fanúšikovia komiksu ho spoznávajú ako Comediana z Watchmenov.

V komikse je Negan, vodca skupinky nazývanej The Saviors, ktorá svoje voľné chvíle trávi tým, že ponúka ochranu ostatným kolóniám preživších za menší poplatok (obdobie mafie v The Walking Dead). Čo je však na tejto postave zaujímavé je jej charakter. Neganovou najlepšou kamarátkou je jeho bassebalová palica omotaná ostatným drôtom. Najlepší kamaráti majú väčšinou svoje meno a ta Neganova sa volá Lucille. Pokiaľ by sa Vám toto ešte nezdalo dosť šialené, tak potom fakt, že svojich „poddaných“ trestá spálením polky ich tváre, Vás o tom určite presvedčí. Jeho správanie spôsobí všetkým kolóniám preživších nemalé problémy.

The-Walking-Dead-Season-6-Negan

Zaujímavý moment z komiksu sa udeje medzi Neganom a Glennom v zošite číslo 100. A preto myslím, že sme sa práve dozvedeli odpoveď na našu minulú otázku.

Odhadujem, že Negan sa objaví v poslednej časti ako cliffhanger. Čo myslíte vy?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Komentár

  1. Matej

    Strašne sa na túto postavu teším. Dlho som očakával jej príchod no stále verím že …. nie je mŕtvy. Až keď uvidím jeho Walking Dead telo tak potom uverím a budem smútiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.