NETFLIX oznamuje: Daredevil príde skôr!

Nielenže spoločnosť NETFLIX konečne dorazila na Slovensko, navyše dnes ohlásila, že 2. sériu Daredevila si budeme môcť pozrieť už 18. 03. 2015 a nie 25. 03. 2015 ako to bolo pôvodne ohlásené. Druhá séria seriálu o diablovi z Hell’s Kitchen by mala podľa všetkého začať tam, kde prvá skončila. V hlavnej úlohe a teda v úlohe Daredevila sa nám znovu predstaví herec Charlie Cox. Nebudú chýbať ani Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson). Rosario Dawson (Claire Temple), Elodie Young (Electra).

Ako už určite viete, hlavným záporákom druhej série bude postava Franka Castle-a, bývalého policajta, ktorý prišiel o rodinu a túži iba po pomste. Spravodlivosť preto zoberie do vlastných rúk a podsvetie bude terorizovať pod prezývkou The Punisher. Túto postava sú zahrá herec Jon Bernthal, známy okrem iného zo seriálu The Walking Dead, kde si zahral postavu Shane-a Walsha.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Charlie Cox sa o tejto postave vyjadril: “Daredevil aj Punisher budú mať veľmi zložitý vzťah. Na jednej strane budú nepriatelia, ktorí si pôjdu neustále po krku, no na druhej strane sa Vám bude zdať, že by z nich mohli byť veľmi dobrí kamaráti dokonca bratia v boji.”

Tak či onak pokiaľ druhá série bude aspoň z polovice dobrá ako prvá máme sa na čo tešiť.

daredevil-season-2-poster

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.