Netflix uverejnil oficiálny trailer na druhú sezónu seriálu Luke Cage

Zatiaľ čo Marvel ukončuje pôsobenie niektorých hrdinov už v desaťročnom filmovom vesmíre, Netflix tento rok naopak rozšíri svoju seriálovú zbierku o ďalšiu sezónu nepriestrelného hrdinu Luka Cagea. Naposledy sme Luka Cagea mohli vidieť v auguste minulého roku, kedy spojil sily s ďalšími troma hrdinami v seriáli Defenders.

Tentokrát sa však opäť vracia do Harlemu, aby chránil svoje susedstvo. Na scéne sa objavuje nový záporák s menom Bushmaster, ktorý bude v druhej sezóne robiť Lukovi Cageovi najväčšie problémy. Vráti sa aj detektívka Misty Knight s novou mechanickou rukou, keďže o svoju prišla práve v seriáli Defenders.

Spolu s Mikeom Colterom (Luke Cage) uvidíme v nových častiach seriálu už známych hercov ako Simone Missick (Misty Knight), Alfre Woodard (Mariah Dillard), Thea Rossiho (Hernan “Shades“ Alvarez) a Rona Cephasa Jonesa (Bobby Fish). Novú postavu Bushmatera stvárni Mustafa Shakir. Druhá sezóna Luka Cagea nám okrem súboja o kontrolu nad Harlemom prinesie aj novú zaujímavú postavu, ktorá nám má čo ponúknuť. Budeme sa o tom môcť presvedčiť už 22. júna.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.