Neuhádnete, čo sa chystá vo veľkom crossoveri

Televízia CW väčšinou odhaľuje svoje plány na nadchádzajúcu seriálovú sezónu väčšinou v lete počas comic-conov. Takže informácie o tom, čo sa chystá vo veľkom crossoveri boli prekvapivé ako blesk z jasného neba.

Nebudeme vás dlho naťahovať, na mapu Arrowverse si môžete zaznačiť ďalšiu ikonickú komiksovú lokalitu. Hlava televíznej stanice CW (Mark Pedowitz) potvrdil, že v ďalšom crossoveri pribudne „mesto Gotham do Arrowverse“.

Túto informáciu potvrdil aj Stephen Amell:

Som neuveriteľne vzrušený, že vám môžem ohlásiť, že budeme robiť ďalší crossoverové podujatie túto jeseň na CW, predstavíme aj novú postavu. Prvýkrát sa objaví Batwoman a my budeme bojovať po jej boku, čo je mrazivé. Crossover sa bude vysielať v decembri. Musím odísť práve teraz a začať natáčať.“

Tento krok nie je úplne nečakaný. V seriáloch The Flash a Arrow sa z času na čas objavili jemné náznaky o tom, že Gotham v Arrowverse existuje.

Seriál The Flash teasoval Gotham prostredníctvom Wayne Tech už v prvej sérii.

 

Zdroj: superherohype.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.