Nick Fury a agentka Hillová sa ukážu vo filme Spider-Man: Far From Home

Prešli sme si niekoľkými rokmi, počas ktorých sa mohlo zdať, že dni Nicka Furyho sú už dávno spočítané, avšak potitulková scéna Infinity War nás presvedčila o úplnom opaku a Marvel Studios naznačujú, že ešte tak skoro sa lúčiť nebudeme. Samozrejme, netreba zabúdať na prítomnosť Samuela L. Jacksona v nadchádzajúcom filme, Captain Marvel, kde si zahrá podstatne mladšieho Furyho.

Ale tam to nekončí, pretože sa ukáže v sequele filmu Spider-Man: HomecomingFar From Home, a sekundovať mu bude aj agentka Maria Hill, v podaní Cobie Smulders. Zatiaľ sa nevie, do akej miery bude toto duo zasahovať do hlavného diania, no momentálne to nevyzerá ako iba nejaké prosté cameo. Okolo samotného pokračovania sa o tomto čase pohybuje veľa teórií a nepotvrdených informácií, ktoré sa zdajú byť jednoznačné, no stále neprišlo to kľúčové “áno” od správnych osôb, čím narážam najmä na údajné obsadenie Jake Gyllenhaala do roly Mysteria, hoci už bol viackrát videný na pľaci.

VIAC:  Film Avengers: Endgame oficiálne predbehol Avatara a stáva sa najväčším filmom všetkých čias

Každopádne, keď ide o Furyho a agentku Hillovú, tak tu si môžeme byť aspoň istí, že sa ukážu, akurát nám zostáva zistiť, koľko priestoru dostanú, čo sa nám možno nepodarí až do usadenia sa v premietacej sále. Ale ich ohlásená prítomnosť dozaista potešila viacerých fanúšikov. Patríte medzi nich?

Zdroj: comicbook.com, vulture.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Trailer na Birds of Prey nám ukazuje odlišný prístup Warneru k ich novým DC filmom

Warner Bros. uverejnili prvý oficiálny trailer k Birds of Prey (A Fantabulous Emancipation One Harley …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.