Objaví sa Nick Fury v Infinity War alebo Avengers 4?

Jeden by si povedal, že taká osobnosť ako Nick Fury sa v nadchádzajúcej Infinity War dozaista objaví, avšak pravda je iná. Táto informácia prišla priamo od jeho predstaviteľa, Samuela L. Jacksona, ktorého slová znejú viac ako jasne:

Nie som v Avengers 3 a ani 4. Práve teraz ich natáčajú a ešte ma nezavolali.

Vzhľadom na to, že Infinity War je o tomto čase už v post-produkcii, môžeme usúdiť, že Nicka Furyho tam určite nestretneme, no Avengers 4 je na druhej strane iný príbeh. Práve teraz sa nachádza v štádiu produkcie, a tak sa naskytá šanca na Furyho príchod. Ale aj keby to prišlo, tak zrejme budeme môcť očakávať nanajvýš malú rolu, pretože Jackson nebol doposiaľ kontaktovaný a podľa jeho slov to nevyzerá tak, že by sa to malo čoskoro zmeniť. No to Jacksona ani neštve tak, ako fakt, že ho nezavolali do ďalšieho Marveláckeho projektu, Black Panthera:

Nepustili ma do krajiny Black Panthera. Znie to tak, že: ‘Ako chcete urobiť čierny Marvel film a nepustíte tam Nicka Furyho?’

Ale tu to nekončí. Informácie, ktoré považujeme za uzavreté, Samuel L. Jackson ešte ani osobne nepočul. Narážam tým na sólovku Captain Marvel, ktorá bola spojená s prítomnosťou Nicka Furyho už v priebehu Comic Conu v San Diegu, no Jackson zatiaľ nič nepodpísal. Veď prečítajte si, čo mal ohľadom tejto témy na jazyku:

Nepodpísal som kontrakt, nevidel som scenár. Minule som hovoril s Brie(predstaviteľka Captain Marvel – pozn. autora) a ona ohľadom toho nič nespomenula. Viem akurát toľko, že jedinou obsadenou osobou v tom filme je ona. Veď viete, bol som údajne obsadený v niekoľkých Marveláckych filmoch, v ktorých som sa vôbec neukázal.

Takže nič nie je úplne potvrdené, dokým na to sám Samuel L. Jackson neprikývne, ale nemusíme sa obávať, že by sa Nick Fury už v žiadnej Marvelovke neobjavil, pretože ešte stále musí dodržať kontrakt s Marvelom, ktorým sa zaviazal na účasť v 9 filmoch, no doposiaľ sa ukázal iba v siedmych.

Zdroj: ign.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.