Objaví sa Nick Fury v Infinity War alebo Avengers 4?

Jeden by si povedal, že taká osobnosť ako Nick Fury sa v nadchádzajúcej Infinity War dozaista objaví, avšak pravda je iná. Táto informácia prišla priamo od jeho predstaviteľa, Samuela L. Jacksona, ktorého slová znejú viac ako jasne:

Nie som v Avengers 3 a ani 4. Práve teraz ich natáčajú a ešte ma nezavolali.

Vzhľadom na to, že Infinity War je o tomto čase už v post-produkcii, môžeme usúdiť, že Nicka Furyho tam určite nestretneme, no Avengers 4 je na druhej strane iný príbeh. Práve teraz sa nachádza v štádiu produkcie, a tak sa naskytá šanca na Furyho príchod. Ale aj keby to prišlo, tak zrejme budeme môcť očakávať nanajvýš malú rolu, pretože Jackson nebol doposiaľ kontaktovaný a podľa jeho slov to nevyzerá tak, že by sa to malo čoskoro zmeniť. No to Jacksona ani neštve tak, ako fakt, že ho nezavolali do ďalšieho Marveláckeho projektu, Black Panthera:

Nepustili ma do krajiny Black Panthera. Znie to tak, že: ‘Ako chcete urobiť čierny Marvel film a nepustíte tam Nicka Furyho?’

Ale tu to nekončí. Informácie, ktoré považujeme za uzavreté, Samuel L. Jackson ešte ani osobne nepočul. Narážam tým na sólovku Captain Marvel, ktorá bola spojená s prítomnosťou Nicka Furyho už v priebehu Comic Conu v San Diegu, no Jackson zatiaľ nič nepodpísal. Veď prečítajte si, čo mal ohľadom tejto témy na jazyku:

Nepodpísal som kontrakt, nevidel som scenár. Minule som hovoril s Brie(predstaviteľka Captain Marvel – pozn. autora) a ona ohľadom toho nič nespomenula. Viem akurát toľko, že jedinou obsadenou osobou v tom filme je ona. Veď viete, bol som údajne obsadený v niekoľkých Marveláckych filmoch, v ktorých som sa vôbec neukázal.

Takže nič nie je úplne potvrdené, dokým na to sám Samuel L. Jackson neprikývne, ale nemusíme sa obávať, že by sa Nick Fury už v žiadnej Marvelovke neobjavil, pretože ešte stále musí dodržať kontrakt s Marvelom, ktorým sa zaviazal na účasť v 9 filmoch, no doposiaľ sa ukázal iba v siedmych.

Zdroj: ign.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.