Nicolas Cage bude dabovať Spider-Mana

Tento rok nám okrem Venoma Sony predstaví aj animovaného Spider-Mana vo filme Spider-Man: Paralelné svety, za ktorého scenárom a produkciou stojí kreatívne duo Phil Lord a Christopher Miller známe prácou na filmoch ako LEGO príbeh, 22 Jump Street či Oblačno, miestami fašírky. Vo filme nakrúcanom revolučným spôsobom animácie sa stretne hneď niekoľko Spider-Manov naraz.

V príbehu nebude chýbať najznámejší pavúčí muž Peter Parker, ktorý však nebude hlavnou postavou príbehu. Tou bude tínedžer Miles Morales známy z komiksovej série Ultimate Spider-Man. Na Comic-Cone tvorcovia predstavili aj ďalšie pavúčie “tvory” a ich hlasové obsadenie. Gwen Stacy, ktorá sa vo filme ukáže ako Spider-Gwen, bude dabovať herečka a speváčka Hailee Steinfeld (Skutočná guráž, The Edge of Seventeen), komik John Mulaney sa predstaví ako prasiatko Spider-Ham, najväčším prekvapením je však obsadenie detektíva Spider-Man Noir, ktorému hlas prepožičia sám Nicolas Cage. Hlasom záporáka Kingpina bude zas známy americký herec Liev Schreiber. Jeden z režisérov Peter Ramsay fanúšikom sľúbil, že “Spoznajú Spider-Mana tak, ako ho nikdy nevideli.”

Animák Spider-Man: Paralelné svety sa do kín dostane 13. decembra 2018. Oba filmy vám prinesie spoločnosť Itafilm aj vo formáte IMAX.

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.