Nová ukážka seriálu Inhumans láka na IMAX premietanie

Len nie tak dávno sme boli svedkami prvého traileru pre seriál Inhumans a pri príležitosti Comic Conu v San Diegu dostávame ďalšiu porciu ukážok. Tak napravil tento trailer pošramotenú povesť svojho predchodcu? Ihneď musím povedať, že tá úroveň predsa len kvalitatívne poskočila o niečo vyššie. Čím sa opäť potvrdzuje, že strih vie robiť priam absurdné divy. Síce nezachráni to fakt, že seriál nevyzerá k svetu, ale aspoň ten dojem prešiel do neutrálneho postoja. Odozva sa tentokrát prikláňa k pozitívnemu vnímaniu, avšak stále sa spomínajú určité nedostatky a najmä porovnávanie s prvým trailerom(ktorý nepriamym spôsobom zabezpečil väčší úspech svojmu nasledovníkovi).

Teda môžeme povedať, že si týmto trailerom seriál Inhumans aspoň trocha napravil svoje pôsobenie na fanúšikov, no vo viacerých faktoroch nás núti brať veci s nadhľadom, a pokiaľ si budeme chcieť live-action spracovanie Inhumans aktuálne užiť, tak ten nadhľad bude veľmi potrebný. Čo sa obsahu traileru týka, tak pravidlom sa stáva, že Maximus v podaní Iwana Rheona aj naďalej zotrváva ako najzaujímavejší aspekt z doterajších trailerov. Taktiež sa nám konečne naskytá pohľad na Medúzu(teda skôr jej vlasy) v akcii a jej výzor stále pôsobí komicky, tak ako aj spracovanie Tritona, na ktorého sme sa mohli bližšie pozrieť práve v tomto traileri. A akcia je viacmenej recykláciou z predchádzajúceho traileru.

Vysielanie seriálu Inhumans sa začína 29.septembra 2017 na stanici abc.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.