Nové fotky z natáčania Wolverine 3

Hugh Jackman sa filmovým divákov v úlohe drsného “badass” mutanta Logana aka Wolverina predstavuje už od roku 2000 (X-Men). Jeho posledným, v poradí deviatým filmom bude doposiaľ ešte nepomenovaný Wolverinov sequel, ktorý sa podľa plánov do svetových kín dostane 3. marca 2017.

O zápletke pripravovaného (a v dnešných dňoch už aj natáčaného) snímku zatiaľ nie sú známe prakticky žiadne detaily. Jediné čo tvorcovia zo štúdia Fox prezradili je fakt, že sa bude jednať o akúsi “rozlúčku” s Wolverinom, kde sa jeho dejová linka definitívne uzavrie a v X-Menovskom vesmíre už nebude naďalej figurovať.

Režisérom je James Mangold, ktorý režíroval film The Wolverine (2013) je po skeptickom ohlase publika trochu riskantnou, ale predvídateľnou voľbou.

Čo sa týka hereckého obsadenia popri Hugh Jackmanovi uvidíme Patricka Stewarta ako Charlesa Xaviera ale aj niekoľko menej známych hereckých mien: Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant , ktorých úlohy môžeme zatiaľ iba hádať.

Jackman-logan-wolverine

Novinka, s ktorou sa pochválil producent filmu Simon Kinberg je (pre mnohých) potešujúci fakt, že tretí Wolverine (podobne ako divácky úspešný Deadpoolbude ohodnotený ratingom R, čiže mládeži neprístupný.

,,Nie som si istý čo môžem a čo nemôžem povedať. Určite môžem potvrdiť, že Patrick Stewart je súčasťou filmu a diváci ho uvidia na plátne. Ako ste mnohí už vopred avizovali, potvrdzujem, že tretí Wolverine bude R-kovým snímkom. Je to veľmi násilné a je to tak trochu western. Skrátka je to iný, ale rozhodne cool film.”

Kinberg naďalej nepriamo poukázal na možnosť, že tvorcovia vychádzajú z konkrétnej komiksovej predlohy a to zo zväzku Old Man Logan.

Aj napriek tomu, že do premiéry nám ostáva niečo menej ako 8 mesiacov, všetky informácie o filme sú zatiaľ pred verejnosťou dobre ukryté. Čo nám Mangold a Fox na rozlúčku s Wolverinom pripravia ostáva veľkou záhadou.

A čo si myslíte vy? Napíšte nám do komentárov svoje verzie o tom čo všetko sa stane vo filmovej rozlúčke s ,,badassom” Wolverinom! Tešíme sa na vaše príspevky!

nové fotky wolverine 3

Zdroj: newsarama.com

Matej Trnovec

Matej Trnovec
Zarytý fanúšik komiksov, hltač všetkých dobrých filmov. Začínajúci herec a amatérsky režisér, ktorý si myslí, že komiks (vo filmových či knižných verziách) má v sebe nielen čaro, ale aj veľmi silnú a hlbokú nosnú myšlienku. Rád poradím s hocičím hocikomu...

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.