Nové informácie o druhej sérii Supergirl

Supergirl sa v druhej sérii presťahuje do televízie CW (z pôvodnej CBS). Mark Pedowitz, prezident CW, uviedol v rozhovore pre časopis, že mu je ľúto, že CW nemala aj prvú sériu, avšak je vďačný za to, že už je Supergirl u nich. Televízia už vydala k seriálu aj nový popis + na internete sú dostupné aj dve upútavky (kratšiu a dlhšiu) na všetky 4 seriály.

Dlhšia upútavka:

Oficiálny popis Supergirl:

Supergirl je dobrodružná akčná dráma, založená na DC postave Kare Zor-El, Supermanovej (Kal-El) sesternice, ktorá sa po 12 rokoch skrývania svojich superschopností rozhodla využiť svoje nadľudské schopnosti a byť hrdinkou, ako vždy chcela.

Dvanásťročná Kara, spolu s malým Kal-Elom unikli pred zánikom Kryptonu s pomocou Karinich rodičov. Ochraňovaná a vychovávaná na Zemi (u Denversovcov) vyrastala Kara v tieni svojej staršej sestry Alex, zároveň sa u nich naučila ovládať svoje sily, aby jej identita ostala utajená. 

Po rokoch sledujeme život 24 ročnej Kary, ktorá žije v National City a asistuje mediálnej magnátke Cat Grantovej. Pracuje so svojimi kamarátmi – IT  technikom Winnom Schottom a slávnym fotografom Jamesom Olsenom, ktorého Cat najala z Daily Planet.

Keď Karine dni ukrývania schopností skončia, Kara pracuje s Hankom Henshawom, veliteľom supertajnej agentúry, kde taktiež pracuje jej sestra Alex, Kara sa k nim pripája, aby ochránila obyvateľov National City pred diabolskými hrozbami. Kara bojuje so začlenením svojich schopností do svojich spoločenských vzťahov a Supergirl bojuje so zločinmi.“

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Vysielanie Supergirl je plánované na pondelky medzi 8:00 a 9:00 P.M.

Inak povedané, nič nové sme sa z popisu nedozvedeli, dokonca sa nezmenil ani čas vysielania. To však neznamená nič zlé, práve naopak – znamená to, že v deji pravdepodobne nebudú radikálne zmeny.

supergirl-first-look-126487

Výkonnými producentmi seriálu budú Greg Berlanti (The Flash, Arrow), Ali Adler (The New Normal, Glee), Andrew Kreisberg (The Flash, Arrow) a Sarah Schechter (Arrow, The Flash). Všetko sú to známe a osvedčené mená.

Zdroj: tvseriesfinale.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.