Nové trailery na Batmana, Wonder Woman 1984, The Suicide Squad a Justice League

DC FanDome, virtuálny ComicCon zameraný na DC Comics ponúkol niekoľko nových trailerov na najočakávanejšie superhrdinské filmy rokov 2020 a 2021.

Wonder Woman 1984 – 1. október 2020

Druhý trailer k Wonder Woman 1984 bol plný nových záberov, no stále nevieme ako Wonder Woman (Gal Gadot) dokázala skrývať svoju existenciu tak dlho alebo ako prežil Steve Trevor (Chris Pine) a nezostarol ani o rok.

Justice League: The Snyder Cut – 2021

Režisérsky zostrih Justice League bude uverejnený na HBO Max niekedy v roku 2021. Náš rozbor traileru si môžete prečítať v článku nižšie.

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

The Suicide Squad – 5. august 2021

Režisér Strážcov galaxie, James Gunn, po dráme s Marvelom prináša adaptáciu komiksov z pera Johna Ostrandera a Kim Yale. Gunn sľubuje vernejšiu komiksovú verziu a podľa toho ako si poradil so Strážcami Galaxie sa máme na čo tešiť.

The Batman – 30. september 2021

Film The Batman sa odohráva mimo DC filmového vesmíru je voľnou adaptáciou komiksu Batman: Zero Year. Na film nadviaže seriál Gotham PD, ktorý sa bude vysielať na HBO Max. Seriál bude prequel k filmu zameraný na Jima Gordona, ktorý vyšetruje prvé správy o Batmanových aktivitách.

Black Adam – 21. december 2021

Black Adam, pôvodne nepriateľ Shazama, je padlý šampión toho istého čarodejníka, ktorý si vybral Billyho Batsona. Natáčanie Black Adama ešte nezačalo zatiaľ sa vie, že vo filme uvidíme postavy Hawkman, Dr. Fate, Cyclone a Atom Smasher.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.