Novinky o reboote filmu Hellboy

Budúci rok uvidíme Davida Harboura, ktorého môžme poznať ako šerifa Hoopera zo seriálu Stranger Things, v úlohe Hellboya v pripravovanom reboote série. Svetoznámy režisér Guillermo del Toro nám v roku 2004 priniesol prvý film o tomto monštre z pekla a následne aj jeho druhé pokračovanie. Avšak tretia časť bola pozastavená kvôli predraženej produkcii a nie veľkému finančnému úspechu predošlých dielov.

Teraz prichádza zmena v podobe režiséra Neila Marshalla, ktorý sa film rozhodol vytvoriť narozdiel od Del Tora v krvavejšej a drsnejšej podobe, takže sa dočkáme filmu čisto s R-hodnotením a nijak inak sa nebude upravovať pre mladšie publikum. Príbeh sa opiera o nadprirodzené monštrá, krvavé peklo a ďalšie drsné nebezpečenstvá. Portál Empire dokonca odhalil jednu z prvých fotografii priamo z natáčania (titulka).

Viac:  Prvý pohľad na Captain Marvel

Neil Marshall: „Vždy sme sa opierali o toto: ʻAk máte pochybnosti, vráťte sa zdrojovému materiálu.ʼ Niektoré veci sú dosť choré, násilné a krvavé, no nepracovali sme so žiadnymi obmedzeniami.“

Z fotky môžme vidieť, že Hellboy bude viac mohutnejší a pravdepodobne aj viac silnejší ako jeho predchodca Ron Perlman, čo naznačujú aj rôzne škrabance na tele a hlavne jeho veľká ruka, ktorá je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Film Hellboy uvidíme 12. apríla 2019.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Po nekonečnom čakaní sme sa konečne dostali k novému traileru k filmu Avengers 4. Trailer …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.