Novinky z Comic Conu 2016 v San Diegu – 1#

Prinášame Vám novinky z tohtoročného Comic Conu v San Diegu, medzi ktorými nájdete informácie ohľadom Justice League, Wonder Woman, 7.sérii Walking Dead a veľa ďalších.

Konečne prišiel (lepšie povedané končí) ten čas, kedy každý komiksový čitateľ a fanúšik zažíva blahobyt prostredníctvom nových informácií ohľadom svojich komiksových hrdinov priamo z centra diania, teda Comic Conu v San Diegu, kde sa dozvedáme tie najdôležitejšie informácie na nadchádzajúce mesiace a poprípade roky. Nechýbajú prekvapenia, nové zábery, resp. trailery dlho očakávaných snímkov, autogramiády a veľa ďalších vecí, ktoré činia z Comic Conu v San Diegu obrovskú udalosť. A my Vám priblížime práve tieto novinky (a možno aj nejaké zaujímavé momenty) prostredníctvom niekoľkých dielov “Noviniek z Comic Conu 2016 v San Diegu“.

Začnem jedným z najväčších lákadiel tohtoročného Comic Conu a tým myslím odhalenia informácií a záberov z tak veľmi očakávanej Justice League. Snáď najpodstatnejšou vecou je trailer špeciálne pripravený pre tuto udalosť, a tak máme šancu vidieť nejaké zábery ešte pred vydaním oficiálneho traileru.

Síce je pravda, že sme sa počas celého traileru nedočkali nejakých aspoň kratších bojových sekvencií, no to môžeme očakávať už od oficiálnej verzie traileru, ktorá má priniesť veľa ďalších nových záberov. Napriek pochmúrnosti väčšiny DC komiksov a zároveň aj filmov, sa tento trailer prekvapujúco niesol na pozitívnej vlne. Jeden by tomu až neveril. Viacmenej sme sa stretli so všetkými sľubovanými členmi Justice League až na Supermana, ktorého objavenie nebude odhalené možno až do vydania oficiálneho traileru, kvôli udalostiam na konci snímku Batman V. Superman Úsvit Spravodlivosti. Tak a nižšie máte možnosť vidieť fotku členov Justice League, ktorí budú hrať svoju rolu v tejto prvej spoločnej “tímovke”:

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

justice-league-191862

Galéria snímkov z traileru Justice League:

justice-league-trailer---barry-allen-dodges-batrang-2-191893

justice-league-sdcc-trailer---aquaman-jason-mamoa-191866

justice-league-trailer---ancient-atlanteans-191884

justice-league-trailer---wonder-woman-191883

justice-league-trailer---ray-fisher-is-cyborg-191892

justice-league-trailer---ezra-miller-as-flash-191891

justice-league-trailer---justice-league-team-191890

Zaujímavým a aj zábavným momentom bol pokus Henryho Cavilla (predstaviteľ Supermana) získať fotku spolu s Willom Smithom (predstaviteľ Deadshota zo Suicide Squad), zatiaľ čo sa prechádzal po priestoroch Comic Conu s maskou na hlave, dokonca sa mu to podarilo.

A aby sme neostali len pri Justice League (i keď ďaleko nepôjdeme), tak sa presunieme ku Wonder Woman, ktorá ešte pred premiérou Justice League stihne mať sólový zárez, ktorý vysvetľuje najmä jej pôvod a cestu ku Justice League. Popri Gal Gadot (predstaviteľka Wonder Woman) máme možnosť vidieť aj Chrisa Pinea, hrajúci Stevea Trevora a podľa aktuálnych záberov máme možnosť vidieť dôležitosť jeho postavy v tomto snímku. Najväčší rozdiel medzi trailerom na Wonder Woman a Justice League je množstvo akcie, ktorej sme sa v trailere na Wonder Woman dočkali neúrekom. Ďalším rozdielom je soundtrack, ktorý pri Wonder Woman je veľmi epický a niet pochýb, že bojové sekvencie s ním nadobudnú nový rozmer.

Okrem traileru sme sa dočkali aj prvého seriózneho plagátu:

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

wonder woman poster

Galéria snímkov z traileru Wonder Woman:

wonder-woman-trailer-screenshots---steve-trevor-meets-diana-191865

wonder-woman-trailer-screenshots---amazons-battling-soldiers-191879

wonder-woman-trailer-screenshots---gal-gadot-hero-pose-with-shie-191875

wonder-woman-trailer-screenshots---golden-lasso-191873

wonder-woman-trailer-screenshots---amazons-warriors-in-battle-191878

Ďalšou zastávkou je post-apokalyptický seriál The Walking Dead, ktorý v októbri štartuje svoju už 7.sériu a jej začiatok má odhaliť odpoveď na otázku, ktorú za sebou zanechal cliffhanger v závere finálnej epizódy 6.série. A tak prišiel jeden z najočakávanejších trailerov vôbec:

Trailer sa vlastne začína až v polovici stopáže, kedy konečne prichádzajú nové zábery zo 7.série. V rámci uchovania cliffhangeru sme sa dočkali najmä nových záberov na komunitu The Kingdom v čele s Ezekielom(ktorého rolu získal nakoniec Khary Payton) a popri jeho boku sa ukázala aj tigrica Shiva. Ak sa zamyslím nad tým, že donedávna bol príchod Ezekiela spolu s Shivou viacmenej nereálny a diskutabilný, tak teraz zaznamenávam veľké pokroky v rozširovaní sveta The Walking Dead(ďalej už iba ako TWD), čo nejedného fanúšika TWD naozaj teší. Okrem komunity The Kingdom zisťujeme aj veľa nového o Neganovej komunite The Saviors, ktorú má bezpochyby pod palcom. Zároveň sa dozvedáme o budúcom priebehu Hilltop komunity, kde sa nachádza práve “Jesus” a konečne vidíme aj nejaké “Jesusove” bojové kreácie, ktoré sú preňho tak charakteristické v komiksovej predlohe. 7.séria pôsobí viac než zaujímavo, teraz stačí už len čakať.

Galéria snímkov z traileru 7.série The Walking Dead:

shiva-191693

the-walking-dead-season-7-sdcc-trailer---quicksand-walkers-191697

the-walking-dead-season-7-sdcc-trailer---bow-to-negan-191709

the-walking-dead-season-7-sdcc-trailer---negan-s-bloody-bat-191708

the-walking-dead-season-7-sdcc-trailer---new-character-in-armor-191710

S novými informáciami budeme pokračovať v druhom diele, kde sa môžete tešiť na Captain Marvel, Black Panthera a Doctora Strangea.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.