Novinky z Comic Conu 2016 v San Diegu – 2#

Captain Marvel  a Black Panther sú filmy, na ktorých sa ešte len začína pracovať. Na filme Doctor Strange sa už finišuje. To však neznamená, že by sa na Comic-Cone nenašlo miesto pre ich prezentáciu.

Captain Marvel

Oficiálne je potvrdená hlavná postava pre Captain Marvel. Pre Marvel je to zásadný krok, pretože Captain Marvel patrí k najrešpektovanejší postavám v celom Marvel Universe. Hlavnou postavou bude Brie Larson.

Brie-Larson-Captain-Marvel-BossLogic

Hneď po oficiálnom oznámení Brie Larson na Twitteri zdieľala fotku s popisom: Call me Captain Marvel (Volajte ma kapitán Marvel). V neprehliadnuteľnej šiltovke Marvel Studios.

Okrem uvedenia hlavnej postavy, bolo uvedené aj nové logo filmu. Pôvodné čierne s miernym zošikmením (titulná fotka) nahradilo červeno zlatisté, ktoré mierne pripomína logá filmov zo 70.-80. rokov.

Captain+Marvel+Logo

Black Panther

Aj film Black Panther dostal nové logo (viď titulný obrázok).

Okrem nového loga boli predstavovaní herci, ktorí budú učinkovať vo filme. K už známemu režisérovi Ryanovi Cooglerovi a Black Pantherovi (Chadwick Boseman) pribudli Danai Gurira, herečka známa zo seriálu Walking Dead, ktorá si zahrá postavu Okoye a Lupita Nyong’o ako Nakia. Predstavený bol aj záporák Erik Killmonger. Zahrá si ho Michael B. Jordan.

59a49f311b88bc6f95df6cf9eb9538e2 (1)

Týmito dvomi filmami (Captain Marvel, Black Panther) začína Marvel diverzitu vo filmoch. Staré známe – hlavným hrdinom je svalnatý muž s vyspelejšieho kontinentu bude minulosťou.

Doctor Strange

Od tohto filmu sa očakáva veľa a trailer naznačuje, že to má Marvel dobre rozbehnuté. Doctor Strange by mal byť “prvým krokom k Marvel Multiverse“.

Na Comic-Cone boli vystavené filmové kostýmy k filmu. Všetky tri, hoci stoja len tak na figurínach, disponujú tým pravým efektom magickosti. Len by ma zaujímalo, aké ťažké je “Eye of Agamotto”, lebo vyzerá byť dosť veľké.

Cn5uIdkUIAAeeaC

img-3520-191426

Okrem kostýmov predstavili aj nový trailer a plagát k filmu. Doktor Strange vnáša do filmového Marvel Universa troška mystiky. Zbrane a autá sú nahrádzané čarami a magickými predmetmi. Mierne psychedelické zmeny prostredia, z ktorých sa človeku mierne krúti hlava sú v traileri vyvážené veľkolepými efektmi. Ale na transformácii prostredia je jednou zo základných myšlienok.

Trailer k filmu Doctor Strange:

Plagát k filmu:

Doctor-Strange-Comic-Con-Poster

Oficiálny popis filmu:

“Doctor Strange” zobrazuje príbeh neurológa Stephena Strangea, ktorý po hrozivej autonehode objavil skrytý svet mágie a alternatívne dimenzie.

Ďalšie informácie chystáme v treťom dieli, kde sa môžete tešiť na novinky Thor:Ragnarok, Spiderman: Homecoming a seriál Arrow.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.