Novinky z hernej udalosti Tokyo Game Show 2019

Herný veľtrh Tokyo Game Show zjednotil niekoľko japonských vývojárov, aby predstavili novinky ohľadom ich nadchádzajúcich titulov ako napríklad Nioh 2, Final Fantasy VII Remake alebo často medializovaný exkluzívny titul na PlayStation 4 Death Stranding od legendárneho Hidea Kojimu.

Death Stranding (PlayStation 4)

Sedemminutový klip mal za úlohu hráčom priblížiť príbeh hry, ktorý je však stále veľmi záhadný. Hideo Kojima si všetko necháva až na deň vydania, ktorý bude 8. novembra. V klipe sa odohráva rozhovor medzi hlavnou postavou Samom (Norman Reedus), Ameliou (Lindsay Wagner) a Die-Hardmanom (Tommie Earl Jenkins) o zjednotení ľudstva pred zánikom. Všetko sa deje v oválnej pracovni Bieleho domu.

Final Fantasy VII Remake (PlayStation 4)

Final Fantasy VII a jeho pripravovaný remake predstavil krátky trailer. Hra si zachovala množstvo pôvodných prvkov ako napríklad premenu postavy na ropuchu. Taktiež sme sa dozvedeli, že remake príde v dvoch častiach, čo niektorých fanúšikov nemilo prekvapilo. Prvá časť bude dostupná 3. marca 2020.

VIAC:  HBO chystá seriály podľa komiksov

Project Resistance (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Ďalej sme dostali trailer na co-op survival hru, ktorá vychádza z úspešnej série Resident Evil. Štyria hráči sa jednoducho snažia zabiť zombies pomocou zbraní, no v hre sa nachádzajú aj známe postavy ako Nemesis alebo Mr. X. Project Resistance zatiaľ nepozná dátum vydania.

Nioh 2 (PlayStation 4)sa taktiež predstavil v krátkom traileri, ktorý v skratke obsahuje pár záberov z gameplayu. Hra vychádza na začiatku roku 2020. Ďalším titulom, ktorý sme mohli vidieť na veľtrhu, je Dragon Ball Z: Kakarot. Veľa však toho neukázal a nedostali sme ani dátum vydania. Hra by však mala výjsť niekedy v roku 2020.

Yakuza 7: Like a Dragon (PlayStation 4)

Shenmue III – Spirit Of The Land (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Dragon Ball Z: Kakarot

VIAC:  Sony oficiálne oznamuje Spider-Man: Into The Spider-Verse 2

zdroj: gamespot.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 26. december 2019

Kiná CINEMAX nezaháľajú ani počas sviatkov. Do kín sa dostávajú tri nové filmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.