Novinky zo sveta DC seriálov + promo trailer

Stále je to ešte viac ako mesiac, kým sa vrátia naše obľúbené DC komiksové seriály s novými epizódami. Nové promo ukazuje to, na čo sa môžeme v nadchádzajúcej sezóne tešiť!

Článok a video obsahujú spoilery!

Promo video je pomerne krátke a obsahuje zábery z nových sérii. Z krátkej ukážky seriálu Supergirl vieme, že sa môžeme tešiť na scénu, kde Maggie a Alex budú na rande, ale niečo sa zvrtne. Vo videu vidíme, že spolu sedia v policajnom aute a Alex konštatuje, že na rande bude chodiť pripravená na boj. Pravdepodobne k tomu patrí aj Winnov komentár z konca videa – jazdia „rýchlo a zbesilo“.  Seriál The Flash v krátkom prome ukazuje, ako sa tím Flash, resp. Wally, snaží dať rady so zločincami v Central City. Promo taktiež ukazuje Barryho návrat zo Speedforce a jeho stretnutie s Iris – okolnosti jeho návratu však zostávajú záhadou. Nemožno prehliadnuť ani Barryho nový oblek. Aj Legendy ukazujú, že sa máme na čo tešiť – Aruba, divoký západ, cirkus (s ktorým sa spája jedna celkom veľká klebeta, o čo ide sa dočítate nižšie)… Rozhodne zaujímavo vyzerá scéna, kde Sara bojuje s rímskym vojakom a jej tím ju povzbudzuje na pláži. Seriál Arrow bude aj naďalej ponúkať ostrý boj Olivera Queena za svoje mesto.

V prome taktiež vidno spoluprácu Wallyho a Natea. Ktovie, či je to už záber z crossoveru alebo sa tieto dva tímy stretnú ešte skôr, v nejakom mini crossoveri.

Supergirl

Reign – predstavili nám ju vo finále druhej série. Ako sa k postave vyjadrila herečka, napriek svojmu menu „Wordkiller“ nebude masová vrahyňa, jej misia bude špecifická. Síce bola vytvorená v laboratóriu ako zbraň/ záporáčka, uvidíme aj boj „výchova vs. gény“. Čiže nakoniec nemusí byť záporáčka celej série, podobne ako Cadmus v druhej sérii.

Maggie Sawyer – táto postava bola degradovaná a mnohí začali pochybovať, či náhodou neumrie. Výkonný producent tieto fámy vyvrátil a je oficiálne potvrdené, že Maggie v tretej sérii neumrie. Jej príbeh bude vraj srdcervúci.

Flash

Epizóda „Girls Night Out“ – S04E05 – Výkonný producent sa vyjadril už na začiatku leta, že seriál Flash by nemal pokračovať na vlne temnoty, ktorú nastolila tretia séria. Mal by sa viac uberať veselšie a chceli by ho priblížiť prvej sérii. Epizóda “Girls Night Out” bude snáď preto zábavná. Navyše, je potvrdené, že pôjde o mini crossover, pretože v epizóde sa predstaví Felicity Smoak. A vždy keď príde do Central City Felicity, nie je o zábavu núdza. Ja len dúfam, že „babská jazda“ bude obsahovať stretnutie Caitlin, Iris a Felicity v karaoke bare a nie spoluprácu ženských záporáčok.

Katee Sackhoff – hviezda Battlerstar Galactica bola obsadená ako záporáčka Blacksmith, vlastným menom Amunet Black. Podľa dostupných informácii nepôjde o jednorazovú prácu, ako záporáčka sa Sackhoff predstaví v seriáli viackrát. Prvýkrát už vo vyššie spomínanej 5.epizóde.

Arrow

„Huntress“ – v 6. sérii by sme mohli vidieť jej návrat. Helena Bertinelli, v seriáli známa aj ako Huntress sa v seriáli naposledy objavila v druhej sérii. Výkonný producent Guggenheim sa netají, že je to jeho obľúbená postava a s myšlienkou na jej návrat sa už istý čas pohrával. Plány na návrat Huntress sú momentálne trochu jasnejšie a mohli by sme ju vidieť v neskorších epizódach, ktoré sa odvysielajú koncom tohto roka. A herečka Jessica de Gouw je návratu viac ako naklonená.

 

Malcolm Merlyn – John Barrowman, ktorý Malcolma hrá, sa vyjadril, že sa už v 6. sérii Arrowa nepredstaví. Po tom, čo sa odohralo na Lian Yu, je jeho postava roztrhaná na márne kúsky (herec to potvrdil na Twitteri). V seriáli ľudia ožívajú takmer každú stredu a pre Johna Barrowmana sú, podľa slov výkonných producentov, dvere vždy otvorené.

Legendy

Cirkus – cestovatelia časom sa dostanú na svojej ceste časom aj do cirkusu. Je potvrdené, že v tej epizóde pôjde o mini Titanic reunion – doktor Stein a riaditeľ cirkusu. Čo však potvrdené nie je, ale mohlo by nastať, by mohlo byť predstavenie rodiny akrobatov – Graysonovcov. Jeden z členov rodiny Graysonovcov – Dick Grayson – je v DC svete známy ako Batmanov spoločník Robin.

Constantine – Povráva sa aj, že produkčný tím seriálu by veľmi rád videl v seriáli tohto chlapíka a za jeho návrat do seriálového DC sveta sa intenzívne bojuje. Ak by sa to podarilo, pridal by sa na palubu Waverideru.

Snartov návrat – Wentworth Miller sa ukáže aj v tretej sérii, nebude to však “starý známy Snart”. Traumaticky to bude pôsobiť hlavne na Micka Roryho. Žeby nejaký dvojník z paralelného vesmíru?

Zdroj: cinemablend.com, screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.