Nový Hellboy a jeho prvý akčný trailer

Štúdio Lionsgate prichádza s prvým trailerom filmu Hellboy. Predchádzajúce dve snímky boli dielom slávneho režiséra Guillerma del Tora, ktorý mal pripravený aj tretí posledný diel, avšak na projekt chýbali financie. Tentokrát však uvidíme nového a hlavne krvavejšieho Hellboya.

Trailer nám predstavil hlavne niekoľko komiksových monštier, ktoré podľa režiséra Neilla Marshalla chýbali v predošlých filmoch (aj keď si môžme spomenúť hneď na viaceré kreatúry vytvorené Guillermom del Torom), avšak tento Hellboy bude skôr brutálnejší, keďže sa jedná o film s R-hodnotením. Taktiež si môžme všimnúť, že film bude doplnený viacerými humornými scénami.

Režisérom filmu sa stal Neil Marshall. Hellboya stvárnil David Harbour (Stranger Things, Green Hornet) a ďalej vo filme uvidíme Millu Jovovich (Resident Evil, The Fifth Element), Iana McShanea (John Wick, American Gods), Thomasa Haden Churcha (Spider-Man 3) alebo Alistaira Petrieho (Rogue One: A Star Wars Story, Victor Frankenstein). Film Hellboy uvidíme v našich kinách 11. apríla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.