Nový mládeži neprístupný trailer na Hellboya

Štúdio Lionsgate uverejnilo nový, mládeži neprístupný, trailer pre film Hellboy.

Druhý trailer ponúka lepší pohľad na víziu režiséra Neila Marshalla, je spracovaný veľmi odlišne oproti prvému traileru, ten sa viac zameral na komédionálnu stránku filmu. Začína vysvetľovaním pôvodu Hellboya a dokonca ukazuje, ako ho nacisti privolali ako dieťa. Zvyšok videa nám predstavuje rôzne príšery filmu, vrátane Nimue the Blood Queen: starodávna čarodejnica, ktorá sa vracia na zem aby rozpútala chaos.

Režisér Neil Marshall rebootoval sériu po dvoch predchádzajúcich filmoch režiséra Guillerma del Tora. Del Toro mal pôvodne v pláne natočiť tri filmy o Hellboyovi, bohužiaľ tretia časť nevznikla, pretože film Hellboy II: The Golden Army nebol dostatočne úspešný.

Film Hellboy uvidíme v kinách od 12. apríla 2019, zahrá si ho známy herec David Harbour (Stranger Things), Milla Jovovich si zahrá hlavnú zápornú postavu Nimue the Blood Queen, Hellboyovi budú sekundovať Ian McShane ako Profesor Broom, Sasha Lane ako Alice Monghan a Daniel Dae Kim ako Ben Daimio. Na stranu Nimue sa postaví Penelope Mitchell ako Ganeida.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.