Nový pohľad na Thora a Rocketa v Avengers 4

Thanos nás pripravil o polovicu filmových hrdinov a zatiaľ nevieme, ako sa preživší Avengeri, medzi ktorých patrí Iron-Man, Captain America, Hulk, Hawkeye a ďalší, vysporiadajú s napravením celého vesmíru. Názov filmu je tiež veľkou záhadou, i keď sa v poslednom čase teoretizuje o titule Annihilation, nie je to ešte oficiálne potvrdené. Teraz sme však dostali možný nový vzhľad brnenia Thora a Rocket Raccoona v Avengers 4.

Fotka sa objavila na instagrame a ihneď sa začala šíriť po celom internete. V skutočnosti ide o zadnú stranu obalu pre sériu akčných figúrok spoločnosti Hasbro, na ktorom môžeme vidieť špeciálne bielo-čierne obleky Thora a Rocketa. Tie sa nenápadne podobajú na oblek určený do Quantum Realm, ktorý používal Hank Pym vo filme Ant-Man and the Wasp. Takže s veľkou pravdepodobnosťou je účel oblekov rovnaký, keďže vo filme by mali Avengeri zachrániť vesmír práve cestovaním v čase pomocou tejto dimenzie.

Na obale je tiež reklama na ďalší set dvoch figúrok, v ktorom nájdeme Captain Marvel a Captaina Americu s rovnakým oblekom. Na brneniach sa tiež nachádza logo Avengerov, takže vo filme uvidíme zjednotenie celého tímu superhrdinov. Marketing pre film sa pomaly rozbieha, takže nových informácií a uniknutých fotiek uvidíme ešte dosť a nakoniec sa dočkáme aj prvého traileru pravdepodobne niekedy začiatkom decembra.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.