Nový Star Trek sa začne natáčať už v apríli!

Pre priaznivcov science fiction filmov z prostredia vesmíru je na najbližšie roky pripravených hneď niekoľko noviniek. Jednou z nich bude aj Star Trek 3, vznikajúci pod taktovkou režiséra Justina Lina, ktorého talent mohli diváci oceniť napríklad v šiestom pokračovaní série Rýchlo a zbesilo. V kuloároch sa okrem informácií o novom scenári, ktorý píše Simon Pegg a nových prostrediach šepká taktiež o prítomnosti novej zápornej postavy, ktorú si pravdepodobne zahrá samotný Heisenberg – Bryan Cranston, známy z kultového seriálu Breaking Bad.

Potvrdená je taktiež prítomnosť troch nových ženských postáv, konkrétne kapitánky lode Federácie, prezidentky Spojených Federácií Planét a taktiež exmanželky admirála Leonarda McCoya, známeho aj pod prezývkou Bone. Postavu by mohla nahradiť Jocelyne Treadway alebo Pamela Branc, poprípade úplne nová, doposiaľ neznáma postava.

Prvá klapka oznamujúca začiatok natáčania filmu Star Trek 3 je stanovená na pätnásty apríl tohto roku a zmeny sa udejú aj v miestach natáčania. Zatiaľ čo predošlé filmy vznikli v priestoroch štúdií v Los Angeles, pre tento krát by sa štáb spolu s hercami mal vybrať do štúdií vo Vancouveri a podľa niektorých zdrojov by sa niektoré zo scén mohli natočiť aj v Južnej Kórei, konkrétne v metropole Seoul. Nech by film vznikol kdekoľvek, jedno je isté – pre všetkých milovníkov tejto vesmírnej ságy bude ôsmy júl v roku 2016 sviatkom. Práve vtedy sa totiž tvorcovia rozhodli predstaviť nový Star Trek celému svetu.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.