Nový superhrdina televízie CW sa predstavuje v prvom traileri

Televízia CW predstavuje svojho nového superhrdinu, Black Lightninga.

Trailer začne tým, že Jefferson Pierce (Cress Williams) končí so životom superhrdinu, aby sa sústredil hlavne na svoju rodinu. Ale po jeho odchode do dôchodku, zločin v meste začne prekvitať a tak je nútený vrátiť sa späť do ulíc.

Hoci seriál natáča produkčná spoločnosť Berlanti Productions, ktorá stojí za seriálmi Arrow, Flash, Legends of Tomorrow a Supergirl. Zatiaľ nič nenaznačuje tomu, že sa seriál odohráva v tom istom svete ako ostatné seriály z Arrowverse.

Oficiálny popis: Jefferson Pierce (Cress Williams) je muž, ktorý zápasí s tajomstvom. Je otec dvoch dcér a riaditeľ Charterovej strednej školy, ktorá slúži ako bezpečný prístav pre mladých ľudí v štvrti New Orleans, Pierce je hrdinom svojej komunity. Pred deviatimi rokmi bol Pierce hrdina iného druhu. Obdarený superschopnosťou využívať a ovládať elektrickú energiu, používal túto schopnosť na udržanie poriadku v jeho rodnom meste. Avšak po veľkom počte nocí strávených v prednej línii zisťuje, že jeho alterego ho pripravilo o čas so svojou rodinou. A tak sa rozhodol usadiť sa, venovať viac rodine a pomáhať komunite ako riaditeľ strednej školy… Takmer 10 rokov sledoval ako z jeho dcér, Anissa (Nafessa Williams) a Jennifer (China Anne McClain), vyrastajú silné mladé ženy, hoci manželstvo s ich matkou Lynn (Christine Adams) trpelo. Avšak kriminalita a korupcia v meste sa šírila ako požiar, na čele s hrozivým gangom The Hundred, preto sa Black Lightning vracia – chrániť nielen svoju rodinu ale aj dušu svojej komunity.

Black Lightning nemá zatiaľ stanovený dátum premiéry. Odhadujeme, že ho v televízii uvidíme niekedy v januári 2018 počas zimnej pauzy ostatných superhrdinských seriálov na CW.

Zdroj: Cosmicbooknews.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.