Nový superhrdinský seriál od Marvelu dostal trailer

Marvel a Freeform práve uverejnili prvý trailer na seriál Cloak & Dagger. Ukážka nám predstaví dvoch tínedžerov Tandy (Olivia Holt) a Tyrone (Aubrey Joseph), ktorý sa stávajú bojovníkmi temnoty a svetla, Cloak & Dagger (Plášť a Dýka). Ako ich superschopnosti fungujú uvidíme len krátko na konci traileru, spracovanie však vyzerá veľmi kvalitne.

Oficiálny popis: Seriál Cloak & Dagger, sa odohráva okolo dvoch tínedžerov pochádzajúcich z rôznych spoločenských kruhov, Tandy Bowenovej a Tyrona Johnsona, obaja dostanú svoje schopnosti, s ktorými sa musia naučiť žiť ich zložité životy. Tandy dokáže vytvárať dýky zo svetla a Tyrone má schopnosť ponoriť iných do temnoty a teleportovať sa. Rýchlo im dôjde, že bok po boku je im lepšie ale ich vzájomné pocity im komplikujú život.

Dátum premiéry seriálu Cloak & Dagger nie je presne určený, očakávať ho môžeme až v roku 2018.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.