Nový trailer filmu Spider-Man: Far From Home odhaľuje paralelné vesmíry

Marvel nám prináša oficiálny trailer ich posledného filmu v tomto roku, ktorým je pokračovanie Spider-Man: Far From Home. Na začiatku Tom Holland upozorní divákov, ktorí ešte nevideli Endgame, aby tento trailer ani nepozerali kvôli obsahujúcim spoilerom, avšak väčšina z nás si trailer môže s pokojom vychutnať.

V traileri opäť vidíme Mysteria, o ktorom nám Nick Fury prezradí, že je z iného vesmíru. Tieto paralelné svety vytvorili kamene nekonečna, takže môžme očakávať rôzne zvraty v Marvel Universe. Je to naozaj veľké odhalenie, keďže takto môžme dostať aj napríklad X-Menov alebo dlho očakávanú Fantastickú štvorku. Ďalej sme v traileri mohli vidieť Elementálov alebo rôzne odkazy ma smrť Iron-Mana.

Režisérom filmu sa stal Jon Watts, ktorý sa postaral aj o predošlí diel Spider-Man: Homecoming. Už po piatykrát sa Tom Holland vráti ako Spider-Man a ďalej vo filme uvidíme Zendayau ako MJ, Samuela L. Jacksona ako Nicka Furyho, Jona Favreau ako Happy Hogana alebo Jakea Gyllenhaala ako Mysteria. Film Spider-Man: Far From Home uvidíme v našich kinách 4. júla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.